Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[TsergaIRL] Rzeczowniki !
(03-07-2014, 16:32:28)tsergairl napisał(a): czytam juz 4 raz te komentarze i zaczynam sie sam przkonywac do tego zdjecia, zdjecie wzbudza uczucia, juz nie wazne jaki ale wzbudza :-P

moze to wlasnie to , ukazywac dzieci w okropmnie zmasakrowanych fotach , tak zeby wszesyc jak najwiecej gadali !!!
:-P :-P

:-) :-)

Nie ważne co gadają, ważne żeby gadali? Eh .. no cóż .. wobec tego masz brzydkie dziecko Język
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
Po powyzszym zdjeciu m8zesz tylko twierdzic, ze dziecko z brzydkimi nogami Uśmiech Uśmiech Oczko Oczko
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
tsergairl-pisał:

Cytat:Po powyzszym zdjeciu m8zesz tylko twierdzic, ze dziecko z brzydkimi nogami Uśmiech Uśmiech Oczko Oczko

SzczęśliwySzczęśliwybo specjalnie resztę zasłoniłeś książką SzczęśliwySzczęśliwySzczęśliwySzczęśliwy
                                          Światło
Odpowiedz
A tam brzydkie nogi...moze owlosione? Hobbit czy co?
Odpowiedz
A ja się staram zrozumieć autora. Dzieci nie zawsze są piękne i urocze jak na zdjęciach Anne Geddes. Czasem się taki mały człowiek ubrudzi po same pachy (albo kostki) - nie powiem czym - i może trochę takiej inspiracji było przy brudzeniu tych nóżek i rączek (zwłaszcza jeśli autor miał już okazję przeżyć taką "niespodziankę"). Ale mimo wszystko do tego kadru nie do końca mi to pasuje.
Odpowiedz
Eeee, przecież z postów wynika, że to efekt uboczny obróbki, a nie żadne pragnienie ukazywania dzieciaka z jego kupiastej strony. Zresztą kontekst w jakim dziecię zostało umieszczone ani trochę nie wskazuje na taką próbę. Parchate nóżki w takim kadrze nie mają uzasadnienia semantycznego, dlatego Ci nie pasują. Tytuł zdjęcia, tytuł książki na zdjęciu, imię bobasa i cała reszta buduje prosty i jasny przekaz. Te zmasakrowane nóżki łamią ten komunikat, mało tego - odwracają od niego uwagę. Fota przestaje być czytelna.
Czasem długo siedzę w nocy.
Czasem noc długo siedzi we mnie.
Odpowiedz
Nie wiem czy to ten miodowy w smaku napoj ktory wlasnie sacze czy cos innego ale rozwalily mnie
Cytat:dzieciaka z jego kupiastej strony
i
Cytat:Parchate nóżki
. Dziekuje Ci eleroo za poprawe nastroju przed snem Duży uśmiech
Odpowiedz
(05-07-2014, 23:42:33)eleroo napisał(a): Eeee, przecież z postów wynika, że to efekt uboczny obróbki, a nie żadne pragnienie ukazywania dzieciaka z jego kupiastej strony. Zresztą kontekst w jakim dziecię zostało umieszczone ani trochę nie wskazuje na taką próbę. Parchate nóżki w takim kadrze nie mają uzasadnienia semantycznego, dlatego Ci nie pasują. Tytuł zdjęcia, tytuł książki na zdjęciu, imię bobasa i cała reszta buduje prosty i jasny przekaz. Te zmasakrowane nóżki łamią ten komunikat, mało tego - odwracają od niego uwagę. Fota przestaje być czytelna.
ja wiem, że nie był to świadomy zabieg, ale podświadomość bywa tak wredna, że jak TsergaIRL obrabiał zdjęcie, to może dlatego jemu wydawało się ok.
Ale nie jestem w stanie nie przyznać Ci racji.
Odpowiedz