Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[goat14] - zdjęcia w nocy - prośba o ocenę.
Zdjęcie 
witam wszystkich ja właśnie wróciłem z nocnego pstrykania, to chyba jest już pierwsza oznaka uzależnienia Oczko)) spać mi nie dawało że nie zrobiłem wczoraj żadnej foty a oto moje fotki prosił bym o ocenę. ja idę spać a Wam życzę miłego dnia Oczko))

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Odpowiedz
goat, skoro zakładasz temat w tasiemcach fotograficznych, to kolejne próby fotograficzne wrzucaj do jednego tematu (jednego tasiemca).
Natomiast jeśli chcesz rozbijać wątki na różne tematy, to proszę umieszczaj je w odpowiednich kategoriach działu Nasze Fotografie.
Odpowiedz
wielkie dzieki za podpowiedź, racja inaczej był by kompletny bałagan na forum Oczko)) a jak podobają sie zdjecia? co mogłbym poprawić?
Odpowiedz
No to zaczynam Uśmiech

1 (aka 2) . Do zdjęć nocnych większa przysłona musi byc. ISO nawet 100 starczy. Bo ten nasz 600d to lubi sobie poszumić.
Odpowiedz
1.wszystkie foty robione były ze statywu ale ciężko mi było uchwycić ostrość bo łódki delikatnie się kołysały na wodzie

2 faktycznie racja fajnie wychodzi polerowany metal an zdjęciach HDR może kiedys jeszcze do tego wrócę Oczko))

3. łajba poruszona bo dryfowała a po lewej stały auta których nie chciałem na zdjęciu

6. wiem że to nie zawsze jest wytłumaczenie ale pomiędzy mną a statywem i aparatem było ogrodzenie. nie można za blisko podchodzić a jak bym się cofnął to złapał bym to właśnie ogrodzenie

7. lobię to miejsce bo budynki są symetryczne i tworzą dobre tło

8. z tego co pamiętam to wolfram mnie uratował ale każdy kolor z osobna starałem się ustawić już na spokojnie na komputerze, niestety moje miasto nie jest aż tak kolorowe jak mogło by się to wydawać Oczko))

wielkie dzięki za ocenę, pozdro
Odpowiedz