Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REGULAMIN FORUM I PORTALU
#1
1. Rejestracja na Canoniarze.pl jest całkowicie BEZPŁATNA.

2. Akceptując Regulamin Użytkownik oświadcza, że zapoznał się z zasadami panującymi na forum i portalu Canoniarze.pl (INSTRUKCJE UŻYTKOWANIA FORUM I PORTALU).
Niestosowanie się do tychże zasad przez Użytkownika może poskutkować otrzymaniem ostrzeżenia, tymczasowej lub permanentnej blokady.

3. Zdjęcia, ogłoszenia, wiadomości i inne treści o charakterze obraźliwym, rasistowskim, pornograficznym lub nawołujące do przemocy zamieszczane na portalu i forum Canoniarze.pl, będą usuwane przez Moderatorów i Administratorów bez ostrzeżenia. Dalsze w/w praktyki mogą poskutkować usunięciem konta.

4. Posty zawierające reklamy własnych działalności (linki, grafiki), nadmierna ilość postów nie wnoszących nic do dyskusji, posty nie na temat (spamowanie lub pot. trollowanie), będą usuwane przez Moderatorów i Administratorów bez ostrzeżenia. Dalsze w/w praktyki mogą poskutkować usunięciem konta.

5. W przypadku otrzymania od Użytkownika informacji, że dostaje on obraźliwe wiadomości prywatne od innego z Użytkowników, konto Użytkownika wysyłającego w/w treści zostanie zablokowane lub usunięte.

6. Umieszczanie w Galerii zdjęć lub grafik reklamujących usługi własne poskutkuje usunięciem galerii takiego Użytkownika lub ewentualnym usunięciem konta.

7. Nazwa (nick) używany na forum nie może być adresem e-mail, adresem strony internetowej lub nazwą prowadzonej firmy. Takie konta będą usuwane.

8. Nie zamieszczamy awatarów reklamowych, z logiem firmy, adresami stron www, ze sloganami reklamowymi oraz linków reklamowych w stopce w swoim profilu. Wyjątkiem są Moderatorzy, Administratorzy oraz Użytkownicy z liczbą postów powyżej 300. Linki i awatary dotyczące reklamy własnej będą usuwane przez Moderatorów i Administratorów bez ostrzeżenia. Dalsze w/w praktyki mogą poskutkować usunięciem konta.

9. Zdjęcia wstawiane przez Użytkowników na naszym portalu są wyłącznie ich własnością. Canoniarze.pl nie będą nigdy tych fotografii wykorzystywać na żadnej płaszczyźnie, nie będą do nich rościć żadnych praw, ani nie będą czerpać z nich korzyści majątkowych.

10. Umieszczając zdjęcia na portalu (Forum, Galeria) Canoniarze.pl, Użytkownik oświadcza, iż posiada prawa autorskie do zamieszczonych zdjęć.

11. Zdjęcia wgrywane do galerii lub wstawiane do postów na forum nie mogą przekraczać rozmiaru 600kB, orientacyjnie, tak aby jeden z boków zdjęcia nie przekraczał 1024px.

12. Oferty sprzedaży lub chęci kupna sprzętu fotograficznego zamieszczamy w dziale "Giełda Canon". Dodawanie ogłoszeń kupna-sprzedaży jest BEZPŁATNE. Ogłoszenia kupna-sprzedaży muszą dotyczyć FOTOGRAFII, a nie np. produktów spożywczych czy chemicznych. Ogłoszenia nie dotyczące fotografii lub dotyczące, ale zamieszczane na forum, będą usuwane bez ostrzeżenia.
Dokładniejsze informacje zawiera REGULAMIN GIEŁDY.

13. Nie zamieszczamy na forum niebezpiecznych linków. Jeśli jednak już taki link bardzo chcemy zamieścić, to należy dodać informację, że może być on niebezpieczny i Użytkownik wchodzi na daną stronę na własną odpowiedzialność.

14. Pisząc posty należy przestrzegać zasad pisowni polskiej, ortograficznych i interpunkcyjnych (zdania zaczynamy dużą literą, nie piszemy zdań i całych postów z Caps Lockiem) oraz podstawowych zasad netykiety.

15. Administracja Canoniarze.pl nie rozsyła nielegalnej i niechcianej korespondencji seryjnej (spam) oraz nie sprzedaje danych Użytkowników osobom trzecim. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204, ze zmianami), przez Administratora serwisu, w celu prawidłowego świadczenia usług określonych w Regulaminie Serwisu oraz statystykach związanych z prowadzeniem Canoniarze.pl. Użytkownik oświadcza, że wszelkie dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie.

16. Wiadomości prywatne są szyfrowane i Administracja nie ma możliwości technicznej aby je przeglądać. Możemy sprawdzić tylko datę wysłania wiadomości prywatnej.

17. Administracja i Właściciele Canoniarze.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści i zdjęcia zamieszczane na forum i portalu, jakość czy poprawne działanie stron zamieszczanych przez Użytkowników oraz za transakcje przeprowadzane za pomocą forum/portalu.

18. Rejestrując się na portalu Użytkownik akceptuje POLITYKĘ PRYWATNOŚCI canoniarze.pl

19. Działania Administratorów i Moderatorów oraz zasady panujące na forum (usunięcie posta, zablokowanie Użytkownika, treść regulaminów) nie podlegają dyskusji.

20. Logo oraz nazwa Canoniarze.pl chronione są prawami autorskimi, wykorzystywanie ich bez zgody Właścicieli forum i portalu jest zabronione.

21. Użytkownik może posiadać tylko jedno konto. W przypadku ujawnienia kont założonych z jednego IP wszystkie zostaną skasowane.

22. Administracja serwisu Canoniarze.pl zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu