Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[goat14] Katedra w Galway
kolejne próby ...

Odpowiedz
Kontynuuj numeracje , a nie zaczynaj od nowa
To drugie WYMIATA !!!

Ty jestes autorem??? ;-);-)

niemozliwe ;-);-);-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
To drugie zdjęcie jest super w porównaniu do kolorowych które dałeś wcześniej to przepaść w
Światło i cień

Odpowiedz
Ostatnie wrzuty dużo lepsze.
Kiedy umrę, mam nadzieję że żona nie sprzeda mojego sprzętu z taką cenę jaką jej powiedziałem że go kupiłem

http://www.mkkaczy.manifo.com/
Odpowiedz
Ostatnie zdjecie naprawde swietne. Starannie wykonany kadr
Odpowiedz
Zdecydowanie dużo lepiej i ciekawiej w B/W to wygląda.
Canon 6D, Canon 600D, Canon 24-105L, Sigma 50mm 1.4, Canon 50mm 1.8, Tamron 17-50 2,8 VC. YN565EX, Mago Pixel.

Odpowiedz
kadrowanie jest zapożyczeniem od jednego z użytkowników forum, obróbka jest już moja. ps dzięki za wszystkie przydatne wskazówki i porady

Odpowiedz
Taki jakiś troszkę rysunkowy wyszedłUśmiech Mogłeś jakoś podkreślić bardziej dramatyzm tej sceny oraz zmienić kadrowanieUśmiech
Odpowiedz
właśnie to się mi podoba że fota nie wygląda jak przesadzona od korekcji w photoshopie, wręcz wygląda jak szkicowana ołówkiem. co do nadania tonu temu zdjęciu to taki kadr mi osobiście sie podoba. mała zmiana a jak wiele zmienia.

Odpowiedz
Cytat: fota nie wygląda jak przesadzona od korekcji w photoshopie
Właśnie chyba wyglądaUśmiech Chociaż muszę przyznać, że gdybym nie wiedział że to portal fotograficzny to sądziłbym że to rysunekUśmiech Zrobiłeś tak jak Ci leży w guście, a najważniejsze to to, że zdjęcie wygląda tak jak chciałeśUśmiech
Drugie zdecydowanie lepsze wg mnie, bo czuć ten dramatyzm o którym wcześniej pisałemUśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu