Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[goat14] Galway nocą
Zdjęcie 
pierwsze próby z Canonem 600D - obiektyw Canon efs18-135mm macro 0.45/1.5ft

Odpowiedz
Na pierwszym zdjęciu trochę ta budowla krzywo i lekko zgubiłeś poziom, a na trzecim dwie postacie obok odciągają uwagę od tej tablicyUśmiech
Odpowiedz
zgadzam się. czy nie miał by nikt przeciwko do skorygowania poziomu zdjęcia w jakimś programie jak postrzegane są na tym forum jakieś przeróbki? czy trzeba tylko wrzucać oryginalne zdjęcia bez żadnych zmian?
jeżeli chodzi o trzecie zdjęcie również się zgadzam. ja również nie jestem w pełni z niego zadowolony ale byłem zafascynowany tym że pierwszy plan jest ostry a reszta rozmyta. było jeszcze drugie zdjęcie gdzie tłum był ostry a napis rozmyty. ciężko przy takich zdjęciach na ulicy namówić żeby wszyscy dobrze się prezentowali Oczko)) dzięki pozdrawiam
Odpowiedz
Jeżeli uda Ci się przerobić tak zdjęcie aby je poprawić a nie zepsuć to jak najbardziej są mile widzianeOczko Chociaż największą sztuką jest zrobić takie zdjęcie aby nie wymagało interwencji programów graficznychUśmiech Chyba każdy na początku przeżywa takie zafascynowanie małą głębią ostrościDuży uśmiech I w tym właśnie tkwi sekret aby znaleźć ten właściwy moment, chwilę i zamknąć ją w obiektywieUśmiech
Odpowiedz
(17-11-2012, 14:18:53)goat14 link napisał(a): zgadzam się. czy nie miał by nikt przeciwko do skorygowania poziomu zdjęcia w jakimś programie jak postrzegane są na tym forum jakieś przeróbki? czy trzeba tylko wrzucać oryginalne zdjęcia bez żadnych zmian?
jeżeli chodzi o trzecie zdjęcie również się zgadzam. ja również nie jestem w pełni z niego zadowolony ale byłem zafascynowany tym że pierwszy plan jest ostry a reszta rozmyta. było jeszcze drugie zdjęcie gdzie tłum był ostry a napis rozmyty. ciężko przy takich zdjęciach na ulicy namówić żeby wszyscy dobrze się prezentowali Oczko )) dzięki pozdrawiam
zmian możesz wprowadzać w zdjęciach ile chcesz a nawet powinieneś bo obróbka zdjęcia to podstawa w fotografii.
Canon 6D, Canon 600D, Canon 24-105L, Sigma 50mm 1.4, Canon 50mm 1.8, Tamron 17-50 2,8 VC. YN565EX, Mago Pixel.

Odpowiedz
Jak juz napisano przerobki sa dozwolone kazde, wolna wola,

Natomiast super bardzo dobrze postrzegane jest sie przywitac w pierwszym poscie !!!
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
prosze o ocene tego zdjęcia.

4

Odpowiedz
Taka temperatura barwowa jak na zdjęciach 1 i 2 jak dla mnie jest nie do przyjęcia i chyba one nie są ostre.
Także nie ma się co czaić z obróbką tylko próbować
Odpowiedz
no ale 4 za to wypasik, na pewno Ty robiłeś ?? ;-) ;-) ;-)

co prawda dla mnie ciągle żółto (ale ja mam na pukncie żółtego, mam "hopla")

IMO najlepsza fota w chwili obecnej jaka zaprezentowałeś,

dziadek

ps
nie wiem czy dobrze kojarzę , ale gdzieś podobny kadr widziałem tylko z trochę mniejszym "mostem" hahahahah
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
4 to i mi się podoba. tylko czemu takie żółte?? Smutny
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz