Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przymiarka do wołania FOTOPANU FF
Nikt nie ma odwagi sklecić kilku zdań na temat tych zdjęć? Oo
Odpowiedz
Kadry rodem z Resident Evil, u mnie wzbudzają nastrój grozy. A jeśli fotografia wzbudza emocje to znaczy ze jest swietna.
Odpowiedz
nikt nie ma odwagi? ja na ten przykład nie lubię HDR\'ów choć sam popełniłem ich kilka z ciekawości Uśmiech
Twoje wyszły niczego sobie, jest klimat, jest coś tajemniczego.

osobiście uważam jednak, że HDR to maskowanie niedociągnięć w kadrze i wykonaniu pod maseczką cukierkowych kolorów. to jest moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać. zdaję sobie też sprawę z tego, że są HDR\'y i \"hdr\'y\" Oczko nadmiernie wykorzystywanie tej techniki boli oczy po prostu. raz na jakiś czas można dobrego HDR\'ka obejrzeć ... oby nie za dużo, bo niektórzy tylko na tym się opierają.
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
ps. zalatuje mi to trochę użyciem Dynamic Photo HDR. mam rację Dreamer? Uśmiech
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
Cytat:ps. zalatuje mi to trochę użyciem Dynamic Photo HDR. mam rację Dreamer? Uśmiech

Pudło, photomatix i ps ;p
Odpowiedz
Dziadek ma pytanie do innych dziadkow :-) co pamietaja druhy, ami i inne tego formatu puszki
Sluchajcie wolaliscie kiedys fotopany ff ? mam jeden lezal w zamknieciu ze 40 lat, pewnie sie nic nie zachowalo ale korci mnie aby tak czy tak go wywolac,
Obszukalem wszystkie chyba analogowe forumy i co wypowiedz to inna propozycja wolania takiego filmu, w wypowiedziach pojawaija sie rozcienczenia od stocka az do 1:1000 !!
lecz wszelkie lub wiekszosc tych wypowiedzi to brzmi jak gdybanie mlodych pasjonatow analogiwej fotografii a nie ludzi co ro robili, druga sprawa ze wiekszosc wypowiedzi dotyczy wolania w rodinolu, ja mam w domu odpowiednik D76 i w tym bym chcial go wołnąć :-)
znalazlem jedna (doslownie ) wypowiez o d76 , ze trza 10-12 minut w stocku wołac, ale to tez byl cytat a nie praktyka

Ma ktos jakies propozycje ?

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Tserga film po 40 latach zwłaszcza naswietlony nic z niego nie wycisniesz. Cząsteczki naswietlone przekazują swoją energię sąsiadom i zaczyna sie bałagan Smutny Wyjdzie Mgliscie... Ale proboj, przedłużone wołanie jak najbardziej wskazane. Musisz tylko znać wywolarke i jak ja przeliczyć czasowo w rozcienczeniu. MSZ 1:200 i czas 2h przy 20 celsiuszach chwatit. Powodzonka Uśmiech
Ucz swoje dzieci fotografi. Bedziesz pewny ze one nigdy nie beda miec dosc pieniedzy by kupic narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
Dzieki Elvis, no jeszcze bede probowal cos.znalezc o tych filmach, sie zastanawiam, moze pociac film na trzy i kazda czesc probowac inaczej,
Jeszce pozostaje kwestia mieszania koreksem, bo chyba przy takich starych filmach nie mkzna za czesto tego robic
No njc bede mial chwilke to.pewnie sprobuje cos.zdzialac :-)

dzieki :-)

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
pamiętaj o wodzie dastylat lub demineralizowana Uśmiech bo kranówa się do tego nie nadaje
Światło i cień

Odpowiedz
z chemikiem gadasz :-) no nie :-) ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu