Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesamowita fotografia krajobrazu
Latając po stronach www, natknąłem się na coś takiego. Być może ktoś z was już to widział ale wrzucam linka, jak widać można robić zdjęcia krajobrazów nie wychodząc z domu Uśmiech
http://www.wykop.pl/ramka/1270153/niesam...rajobrazu/
Odpowiedz
kozak!
Odpowiedz
W brytyjskim wydaniu Digital Camra czytalem o nim caly artykul. Naprawde ma talent
Odpowiedz
fajne zwłaszcza w animacjach
Kiedy umrę, mam nadzieję że żona nie sprzeda mojego sprzętu z taką cenę jaką jej powiedziałem że go kupiłem

http://www.mkkaczy.manifo.com/
Odpowiedz
O tyle ma dobrze że może przestawić w kadrze lodowiec lub wodospad nie ruszając aparatu
a jeśli coś nie tak to pędzelek farbka i poprawka gotowa
Uśmiech
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
Teoretycznie fajne i robi wrażenie , pozostaje jednak pewne ale... Co za frajda używać rower stacjonarny? Popedałować się da, ale to nie to samo co prawdziwa jazda, z powiewem wiatru we włosach i zmieniającym się stale krajobrazem. Podobnie i tu. Efekt końcowy fajny ale mieć coś czego oczy w rzeczywistości naprawdę nie widziały, nie na patrzyły się, nie na podziwiały. To nie dla mnie
Odpowiedz
Cytat:Teoretycznie fajne i robi wrażenie , pozostaje jednak pewne ale... Co za frajda używać rower stacjonarny? Popedałować się da, ale to nie to samo co prawdziwa jazda, z powiewem wiatru we włosach i zmieniającym się stale krajobrazem. Podobnie i tu. Efekt końcowy fajny ale mieć coś czego oczy w rzeczywistości naprawdę nie widziały, nie na patrzyły się, nie na podziwiały. To nie dla mnie

Ty chyba nie rozumiesz ze tu nie chodzi oto by nie wychodzic z domu i nie fotografowac... powiesz pewnie tak samo o modelarstwie np samolotow ,po co sklejac jakies pierdolki caly dzien w domu, nie latwiej podziwiac prawdziwe na zywo...?
Odpowiedz
Robko a ty chyba nie rozumiesz tego, że nie każdy musi się zachwycać tym co ty.
O gustach się nie dyskutuje, każdy ma hobby jakie lubi :evil:

Jeśli mogę mieć własne zdanie, to ja podziwiam tego pana i z pewnością ma on do tego talent, efekty też są piękne i niech on dalej to robi!
Odpowiedz
Modelarstwo to wg mnie niezbyt dobry przykład, zwłaszcza gdy są to modele poruszające się (samolot, szybowiec, auto itd) Dla mnie fotografia to nie tylko pstryk w taki sposób aby wszystko było idealnie doskonałe. Ile razy fotka nie wychodzi idealnie choćby ze względu na złą pogodę? Ale zdjęcie mi osobiście przypomina miejsce gdzie byłem, przywołuje wspomnienia, może nawet i wzrusza. Wtedy dla mnie to zdjęcie ma jakąś głębię, to coś co pozwoli mi nie patrzeć na braki techniczne ale na coś innego. Czemu mają służyć te zdjęcia ze studia? No właśnie czemu. Jak ktoś mi udzieli sensownej odpowiedzi to OK. Dziwne jest dla mnie robienie pejzaży których nie ma. Ale może czemuś to służy (reklama, tło) ja na razie sensownej odpowiedzi nie znam.
W żadnym poście nie napisałem że trzeba się ze mną zgadzać, mam swoje zdanie i tyle. Ktoś ma inne zdanie od mojego? Jego prawo. Jedni hodują znaczki inni zbierają rybki Uśmiech i i nikomu nic do tego. Ja wyraziłem co JA sądzę o tym, podsumowując że mi się to nie do końca podoba i tyle. Zgadzać się ze mną nie trzeba
Odpowiedz
Cytat:Modelarstwo to wg mnie niezbyt dobry przykład, zwłaszcza gdy są to modele poruszające się (samolot, szybowiec, auto itd) Dla mnie fotografia to nie tylko pstryk w taki sposób aby wszystko było idealnie doskonałe. Ile razy fotka nie wychodzi idealnie choćby ze względu na złą pogodę? Ale zdjęcie mi osobiście przypomina miejsce gdzie byłem, przywołuje wspomnienia, może nawet i wzrusza. Wtedy dla mnie to zdjęcie ma jakąś głębię, to coś co pozwoli mi nie patrzeć na braki techniczne ale na coś innego. Czemu mają służyć te zdjęcia ze studia? No właśnie czemu. Jak ktoś mi udzieli sensownej odpowiedzi to OK. Dziwne jest dla mnie robienie pejzaży których nie ma. Ale może czemuś to służy (reklama, tło) ja na razie sensownej odpowiedzi nie znam.
W żadnym poście nie napisałem że trzeba się ze mną zgadzać, mam swoje zdanie i tyle. Ktoś ma inne zdanie od mojego? Jego prawo. Jedni hodują znaczki inni zbierają rybki Uśmiech i i nikomu nic do tego. Ja wyraziłem co JA sądzę o tym, podsumowując że mi się to nie do końca podoba i tyle. Zgadzać się ze mną nie trzeba
Ja rownież nie widzę głębszego sensu w tym fotografowaniu czegoś co nie istnieje. Lepiej wsiąść sie za malowanie obrazów.
Ucz swoje dzieci fotografi. Bedziesz pewny ze one nigdy nie beda miec dosc pieniedzy by kupic narkotyki Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu