Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Ami] Gródek nad Dunajcem
Zdjęcie 
Kolejne wakacyjne fotki ( z minionych lat) Wieś na Dunajcem w której znajduje się jezioro Rożnowskie. Typowa wieś letniskowa, bardzo mała ale przyjemna. Jest tu wszystko co potrzeba. Wspaniałe miejsce wypadowe na pobliskie ciekawe miejsca, to stąd wyruszyłem do kopalni w Bochni. Niebawem wrzucę fotki z okolic.

(nie wiem jak to zrobiłem ale zrobiłem Zawstydzony , proszę o przeniesienie do odpowiedniego tematu)
A prociem bardzo :-)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Odpowiedz
9 - bomba :-) , troszeczke szkoda ze nie ukucnąłeś podczas strzału ( tak wiem , latwo sie mowi po :-) ) , ale i tak bomba :-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
No właśnie co do uwagi tsergarl ale taki problem mają ludzie wysocy po prostu należy z kolanka strzelać ale czy się o tym pamięta :laugh:
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
O ile dobrze pamiętam to przypadek sprawił, że w tym momencie strzeliłem. Skąd miałem wiedzieć że baran taki ochotny będzie do pozowania. Chyba nawet chciałem innego dnia powtórzyć scenę ale baran był już raczej osłem Język
Odpowiedz
Bardzo sympatyczne fotografie. Za kolegami, 9 rewelacyjna, świetna modelka, no i \"model\" się popisał! Uśmiech
Odpowiedz
Znane miejsce. Niedaleko jest też Szczawnica. Warto tam podjechać na urlop czy po prostu na wakacje Uśmiech Zdjęcia bardzo fajne.
Wiosna!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu