Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[TsergaIRL] Złomowisko ;-)
@Tserga, nie wiem czy wiesz, ale masz najlepszą lustrzankę roku 1984 Uśmiech

Profesjonalny status Canona T-70 potwierdziła Europejskie Stowarzyszenie Technik Audio-Wizualnych (EISA), przyznając mu tytuł najlepszej lustrzanki roku 1984. Uśmiech

A tu coś dla bardziej dociekliwych Uśmiech
http://www.mir.com.my/rb/photography/com.../SLRs/t70/
"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”
Odpowiedz
tak, tak wiem , Morfeusz, zawsze staram sie troche poczytac, o tym co mam lub chce miec :-)

tymczasem dodaje trzy ujecia ze SMieny M8

Smiena M8 - przykład 1

Smiena M8 - przykład 2

Smiena M8 - przykład 3

mam tego wiecej :-) , gdyz smienka bez problemu przerobila caly film :-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
W koncu jakis udany krajobraz w G&B. I mowie to zupelnue szczerze.
Odpowiedz
taaa i nawet nie musialem nic robic w sofcie, :-) , to czysta surowizna :-) , podczas robienia tej foty odczytalem tylko z 5d parametry naswietlania i to wszystko,

kolejne dwa to juz parametry swiatla odczytane ze swiatlomierza (swiatlomierz w podobnym wieku jak smiena, myslalem ze selen juz sie skonczyl i bedzie klamal, ale jak widac daje rade :-)

tak sie jeszcze przypatruje Ani na zdjeciu i wydaje mi sie jak by miala prawe oko podbite , hmmm
Odpowiedz
Sam wywoływałeś czy zlecasz? Jak sam to pytanko o odczynniki, jest to jeszcze do kupienia?
Odpowiedz
Ami - no wlasnie w tym cala zabawa, zeby sie samemu pobawic, przeciez do filmow to nie potrzebujesz praktycznie zadnego miejsca, (ciemy kibel wystarczy , przepraszam toaleta hahahaha, co by film zaladowac do koreksu) , powiekszlnik ? eee dzissiaj juz nie potrzeba, kupielm sobie skaner, nie jakis tam super hiper, taki nazwijmy to domowy i klisze jade od razu n a skanerze Uśmiech, wadą skanera jest tylko to, ze do jpgow zrzuca, ale moze kiedys sobie taki \"tiffowy\" kupie :-)

odpowiadajac na drugie pytanie, oczywiscie ze moza kupic, tzn skoro w Irlandii mozna kupic to podejrzewam ze w Plsce jeszcze bardziej,
ja kupowalem tu:

http://www.thephotoshop.ie/index.php?route=common/home
Odpowiedz
Cytat:Sam wywoływałeś czy zlecasz? Jak sam to pytanko o odczynniki, jest to jeszcze do kupienia?
Tserga to przeciez chemik... wiec Ami nie wybaluszaj galek ze on to potrafi Uśmiech Istnieja recepturki i jesli wiesz co zacz.. to nie ma temata
Uśmiech. Ja sam zawsze sporzadzalem roztwory wg. Kodaka i do dzisiaj posiadam przepisy na roznorodne procesy od B&W do Kolorowki. Dzis jestem zadowolony bo nikt nie dobija sie do lazienki w nocy, i raczki mam cieplutkie a nie jak dawniej zmarzniete od miksturek w kuwetach Uśmiech
Ucz swoje dzieci fotografi. Bedziesz pewny ze one nigdy nie beda miec dosc pieniedzy by kupic narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
Łza się w oku kręci, patrząc na te aparaty. Niestety u mnie nie ostała się żadna staroć. Plus za pomysł! Uśmiech
Odpowiedz
no to jedziem dalej :-)

Dzisiaj wywołałem kolejne dwie klisze , tym razem z Canon Canonet Junior i Canon T70
mechanika w obu aparatach dziala super, klisze nie proysowane i oba aparaty przeciągnęły całą rolkę filmu :-) , biorać pod uwagę ile zapłaciłem za oba jestem zadowolony :-)

oto przykłady :

Canon Canonet Junior - przykład 1

Canon Canonet Junior - przykład 2

Canon Canonet Junior - przykład 3

Canon T70 przykład 1

Canon T70 przykład 2

Canon T70 przykład 3

i co myślicie ?
Odpowiedz
Aparaty dzialaja a Ty pamietasz jak je obslugiwac. Za mocno przepaliles ten widoczek na rzeke, stal sie nieczytelny
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu