Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[TsergaIRL] Złomowisko ;-)
no dlatego i na szczescie :-) , kupielm jakies takie klisze po jednego jura za sztuke , chyba bym spazmow dostal jak bym kupil jakiegos ilforda za nascie jurasow za sztuke i potem wlasnie wyszly takie jaja , no nic, exa trafia do gablotki i wiecej juzpewnie nie bedzie uruchomiona,

w tej chwili schnie jeszcze klisza od smienki, ale juz dzisiaj nie chce mi sie skanowac, :-) , wiec jak co fajnego bedzie to smienke wrzuce jutro,

tymczasem przedstawiam (chyba wszystkim znanego) kolege pochodzacego od Wilekiego Brata CCCP :-) , kolejny spadkowiec, za duzo z nim nie mialem do czynienia, bo czlowiek mial rożne pierdoły w głowie, co 10 minut co innego :-) , pucha jednak byla, (i jest) zatem zaliczam do kolekcji :-)

Panie i Panowie, wielki i cięzki wrecz przeciwpancerny: ZENIT - E:

5)

Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Takiego niedawno kupilem na pchlim trgu, w domu okazal sie trup wiec tylko heliosa przytulilem a reszta poszla do kosza.
Odpowiedz
ja nie mam pojecia czy ten moj dziala, ale sie to wkrotce okaze :-)

wydaje sie byc sprawny, bo wszytsko w nim dziala, ale czy nie puszcza swiatla to juz po zalozeniu filmu :-)
Odpowiedz
W moim migawka sie nie zamykala do konca
Odpowiedz
szeleczki które ciągną drugą zasłonkę lubiły się odklejać Uśmiech bo migawką jest gumowana szmata Smutny nic na siłę- czasami lubiła się blokować

A kolekcja coraz bardziej nabiera rumieńców, a może za niedługo będziesz organizował wycieczki do zwiedzania kolekcji :laugh:
Światło i cień

Odpowiedz
Jurek - to jeszcze troche wody w rzece upłynie :-)

Dzisiaj kolejy zawodnik z magicznej gabloty , ten w tej chwili jest w użyciu , zakup internetowy strikto pod rozszerzenie kolekcji, cos pieknego, dziwek przewijanego filmu porownywalny z terkotem silnika Harleya Davidsona ;-) ;-)
Brak pelnego systemu M, tylko cos w rodzaju pol manualne TV , nie wiem jak to dokladnie nazwac, mozliwosc automatycznego domykania przeslony (przez aparat) , programy : auto , pano, tele itd, nie mam pojecia jak to dziala, i tam mam ustawine na ten tryb najbardziej manualny :-) ,

]no ale ten dzwięk przewijania filmu ;-)

Prosze Pań i Panów przedstawiam

6) Canon T70

Odpowiedz
FUNKCJE T-70

Aparat dysponuje trzema wariantami ekspozycji programowanej:
- program \"Standard\" - dobiera średnie wartości zarówno czasu otwarcia migawki jak i przysłony;
- program \"Wide\" - stara się zapewnić dużą głębię ostrości;
- program \"Tele\" - faworyzuje krótkie czasy naświetlania.
"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”
Odpowiedz
o wlasnie WIDE nie pano :-P

ale fajnym bajerem jest wyswietlana na bieząco informacja, czy zdjecie bedzie poruszone czy tez aparat jest stabilny :-)
Odpowiedz
A jak z krecenem filmw ?
Odpowiedz
trza miec duzo rolek i wtedy bez problemów :-) ;-) , bo z jednej kliszy mozna pewnie uzyska jaiies 2 sekundy akcji :-)

hehehe

Swietne pytanie :-) , ubawilem sie po pachy :-)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu