Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najdroższe zdjęcie świata - zachwyca czy rozczarowuje?
Jego ch....ch prac juz nie komentuje bo szkoda klawiature zużywac na cos takiego, ale napisze tak:
Chcialbym miec jego "dojścia" Uśmiech Oczko
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Chyba zmienie nazwisko...
Odpowiedz
Ciekawe kto się tym zachwyca wydając taką kasę bo może sam sobie kupuje (przez podstawionego idiotę )swoje fotki to wtedy ma to sens sprzedaje za 5000$ kupuję za5000$ i oddaję 5000$ nie mam
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
ceny chyba trzeba ustalać samemu.
drukujesz 6 sztuk swojego zdjęcia. pakujesz w antyramę i wystawiasz na .. gdzie się handluje sztuką? alledrogo? gdzieś .. za powiedzmy 10 000 $ sztuka ... i czekasz .. może to w taki sposób działa? samemu trzeba ustalić cenę ..

albo mieć f**ckin' szerokie plecy i dojścia ..

a może jeszcze inaczej? dajcie go na nasze forum Uśmiech zaraz mu te foty objedziemy z góry na dół. za żółte, za niebieskie, zbyt czerwone i za dużo purpury a w kadrze przeszkadzają obcinane głowy ludzi poniżej Oczko

damn .. jednak chyba zwyczajnie chciałbym mieć jego dojścia.
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
Do mnie to zdjęcie nie przemawia, nie ma żadnego przekazu, nie zwraca uwagi poza szumem medialnym, jakoś nie potrafię zatrzymać na nim wzroku. Może to jest fenomen tej fotki Uśmiech; ja tego nie kupuje.

Gość, który "to" kupił może ma łeb na karku i po szumie medialnym sprzeda z zyskiem, albo jest tak sfrustrowany i znużony, że kupił badziew za sporo siana, a teraz patrzy jak analitycy udowadniają geniusz fotografa i niesamowity zmysł artystyczny nabywcy i ma z tego niezłą polewkę
Odpowiedz
Jestem chyba skrzywiony fotograficznie. Skrzywiony w stosunku do forum i Was drodzy koledzy. Po prostu "Paris, Montparnasse" mi się podoba. Te jego
Odpowiedz