Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najdroższe zdjęcie świata - zachwyca czy rozczarowuje?
Nie wiem czy kiedykolwiek temat był dyskutowany. Jakiś rok temu świat obiegła informacja o najdroższym w historii świata zdjęciu. Zastanawiam się czy ja jestem jeszcze normalny bo po dziś dzień zdjęcie mnie w ogóle nie zachwyca. Dużo zdjęć oceniacie na tym forum. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
więcej tutaj http://fotoblogia.pl/2011/11/10/najdrozs...-gurskiego

.jpg   gursky.jpg (Rozmiar: 58.66 KB / Pobrań: 112)
Odpowiedz
Perfekcyjne, mistrzowskie, genialne,doskonale...ulubione zdjecie Tsergi
Odpowiedz
Perfekcyjny podzial w polowie kadru. Proste linie i fantastyczna obrobka, a przede wszystkim pomysl i ta kolorystyka :ohmy: Pozatym gosciu ktory wybulil kase... chyba wiedzial co robi Oczko :laugh: Uśmiech
Ucz swoje dzieci fotografi. Bedziesz pewny ze one nigdy nie beda miec dosc pieniedzy by kupic narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
Piękny podział linii ale gdzieś widziałem to zdjęcie w oryginale i w rzeczywistości linie nie były takie proste no ale liczy się końcowy efekt po ostrej obróbce a ten jest świetny. Oczywiście gdyby ktoś z nas wstawił takie foto na forum pewnie szału by nie byłoOczko
Canon 6D, Canon 600D, Canon 24-105L, Sigma 50mm 1.4, Canon 50mm 1.8, Tamron 17-50 2,8 VC. YN565EX, Mago Pixel.

Odpowiedz
mistrzostwo nad mistrzostwami, doskonale dobrana perspektywa, probowalem kilka razy dorownac tej focie i nigdy mi sie nie udalo

Ami , nawiasem mowiac looknij tu:

link

:-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
To mam się jeszcze czuć normalny czy nie? A może zero artyzmu we mnie? Sam nie wiem czy se jaja robicie czy tak na poważnie? :unsure:
Odpowiedz
Czuj sie jak najbardziej normalny, nienormalny jest baran co kupil tego gniota za tyle kasy , no o normalnosci samego fotografa co tego gniota zrobil tez mozna by bylo podyskutowac, poszukaj sobie innych jego zdjec, np to zrobione w hipermarkecie :-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Aż ulgę poczułem Uśmiech Uśmiech Uśmiech Myślę (ja osobiście) ze wynika to z bardzo prostej przyczyny do której, na szczęście, mi daleko - SNOBIZM

Kiedyś o tym Cejrowski wspomniał. Ile wart jest plastykowy długopis? 2,3,5 zł. Ale ile zapłacono by za taki sam długopis który używał Jackson ? Może lepiej nie wiedzieć :blink:
Odpowiedz
Ami, czuj się jak najbardziej normalnie, ja jak pierwszy raz zobaczyłem to dzieło to odczucia miałem takie same jak Ty Uśmiech Później uzmysłowiłem sobie, że przecież punkt widzenia zależy od punktu siedzenia( czytaj od nazwiska i zasobów portfela). Oczko
Odpowiedz
Mimo calej tej pozornej prostoty i surowosci nie widzialem jeszcze takiego zdjecia na forum. Oczko
Odpowiedz