Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[lukasz.8] Konica Minolta Dimage Z5
Zastanawiałem się czy wrzucać do mojego ttfa czy założyć nowy temat, wybrałem drugie a co tam ;P
Kilka białych kartek, duże okno i niestety czasem wbudowana lampa korygowana na wszystkie sposoby.
Obiektyw: Kit 18-55

Wiem, że miejscami są rysy u kurz np. pod ekranem. Mogłem to skorygować w PSie ale zdjęcia pierwotnie miały iść na aukcję Oczko

1)

2)

3)

4)

5)

6)

7)

8)

9)

BTW aparat jest na sprzedaż, jak coś to priv Oczko

Tak teraz patrze, przydały by się cienkie czarne ramki ale nie chce mi się już poprawiać.
Odpowiedz
nie jest żle, najgorzej wypada ta 8 , jak pisaleś ekran lcd do poprawki i to duzej :-)

nie dało sie tego paska jakos inaczej pozwijac i spiać np gumką co by ładnie w kadrze sobie lezał?
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Jak na foty na aukcje to lepszych nie potrzeba. Widać detale, dobrze doświetlone. Jeśli to by miały być packshoty produktu to już bym miał dużo więcej zastrzeżeń ale nie takie było założenie twoje wiec nie będę się rozwodził.
Canon 6D, Canon 600D, Canon 24-105L, Sigma 50mm 1.4, Canon 50mm 1.8, Tamron 17-50 2,8 VC. YN565EX, Mago Pixel.

Odpowiedz
Pasek to mogłem całkowicie odpiąć, ale planowałem to na allegro wrzucić więc uznałem, że to nie fotografia artystyczna. Z resztą stąd ten kurz na lcd pod szkiełkiem i rysy na osłonce obiektywu. Taka moja pierwsza i w zasadzie jedyna sesyjka tego typu. Tylko nie mam kiedy aukcji wystawić ;P

W ogóle ile to może być warte? Pamiętam jak ojciec za to płacił chyba jakieś 1,5 tys... Czas leci ;P
Odpowiedz
Pewnie cos kolo 350pln
Odpowiedz
To lepiej niż myślałem, ale ciężko znaleźć kupca bo przeciętnego kowalskiego odstrasza 5mpix...
Odpowiedz
O jak sentymentalnie ;-) Miałem Z1 zanim nie uzbierałem na 300D ;-)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu