Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z dodawaniem zdjęć
Witam mam problem z dodawaniem zdjęć chciałem coś załadować do tasiemca treningowego. Ale po mimo zapoznania się z instrukcjami itd dostaje komunikat 500 Internal Server Error Fatal error was detected Please contact the site owner. Wczoraj Kain starł się mi pomóc ale też rady nie dało. Może to tylko wina samego działu postaram się tu wkleić zrzut komunikatu. Cóż tutaj to sam więc bez grafiki będzie. Myślałem że to wina rozdzielczości więc zrobiłem plik 1024x768 24KB ale też ten sam błąd. a tak to wygląda, http://www.youtube.com/watch?v=I13RuN_6O...e=youtu.be dodam iż plik który próbowałem wstawić tutaj ma 63KB 1012x290 jpg. Ktoś wie co ja źle robię ?
Odpowiedz
proba wstawiania zdjecia

jak widac dziala,

teraz tak:

a mozesz to samo powtorzyc, uzywajac nie (tak jak w filmie) grafiki pt tytulem : Error i zawierajca napis o błędzie , tylko zwykłe zdjecie np psa ?

i fajnie by bylo jak bys tak nie \"maszerowal\" kamerą po ekranie podczas tego jak pokazujesz co robisz, bo mozna to odebrac na dwojaki sposob, np ze nie chcesz do konca ujawnic co robisz !
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
A pojęcia nie miałem że to tak wygląda Oczko nie zrobiłem tego specjalnie lecz po to żeby bliżej pokazać co robię Uśmiech plus YT zaproponowało mi że wykrywa drżenie na filmie i czy poprawić więc się zgodziłem. Zdjęcia próbowałem różne te jest jedno z wielu ale sprawdzę z tym co wstawiłeś. I tak to wgląda http://www.youtube.com/watch?v=M0hr2M0nu...e=youtu.be
Śmierdzi mi tu coś problemem na moim sprzęcie mam jeszcze lapka sprawdzę czy dam radę tam wstawić. I dokładnie to samo. Sprawdziłem już 3 przeglądarki i na dwóch komputerach.
Odpowiedz
Próba:

.jpg   HPIM8128.JPG (Rozmiar: 24.33 KB / Pobrań: 27)

EDIT:
jocker, czy dalej jest problem? No i jak to wygląda na innych przeglądarkach? bo napisałeś, ze sprawdzałeś ale nie dopisałeś z jakim skutkiem Uśmiech
Odpowiedz
Edytowałem cały poprzednią wypowiedź dodawałem tam to co udało mi się sprawdzić. Generalnie inne przeglądarki nie dały efektu inny sprzęt też nie wstawiłem jak prosiłeś z tego filmik. Dokładnie zapoznałem się z http://canoniarze.pl/forum/instrukcje-uz...wianie-zdj oraz Kain wczoraj dał zrzuty jak on to robi. I cóż dalej mam ten sam problem. Mam szalony pomysł wstawienia zdjęcia z użyciem telefonu Oczko tak dla testu. Haha i mam dokładnie to samo. Czyli nasuwa się wniosek o błędzie człowieka. Tylko co ja źle robię
Odpowiedz
Problem rozwiązany, sprawdź czy możesz wstawić zdjęcie do postu.
Odpowiedz
1.

HAHAH Duży uśmiech i ekstra Uśmiech ale teraz sam sobie biedy napytałem ;p bo wstawię jakieś moje wypociny do oceny i mi się dostanie Oczko Ale cóż po latach udawania że wiem jak się robi zdjęcia pora na zimny prysznic. Bardzo dziękuję za rozwiązanie problemu Uśmiech
Odpowiedz
u mnie było to samo gdy chciałem dużo fotek na raz dać tylko inny błąd jakiś,
więc pojedynczo dodawałem edytując posta
Odpowiedz
Próba wstawienia zdjęcia

[img][Obrazek: 3987_filtered_zpsw6xgm6hw.jpg][/img]
Odpowiedz