Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Jurek] Izrael
I dużo się nie pomyliłeś to Arabowie prowadzą handel w tych kramikach przy drodze krzyżowej
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
czyli miejsce, które może spełniać wiele funkcji. usuwamy kury oraz kaczki i mamy w to miejsce drogę krzyżową.
szczerze mówiąc, też trochę inaczej wyobrażałem sobie to miejsce Uśmiech
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
Jesteś w błędzie raagoon --nic nie usuwamy to jest normalna droga przy której są kramy część handlu prowadzona jest nawet na ulicy nad chodzącymi w górze wiszą ubrania bielizna a w po bokach od czasu do czasu bułeczki chleb -pieczywo i kupują tam wszyscy oczywiście żydzi nie bo to musi być jedzenie koszerne ,a miejsce naprawdę fascynujące kolorowe warto tam być żeby zobaczyć a nawet żeby być z niektórych sytuacji rozczarowany
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
14 wejście do Bazyliki Narodzenia

[Obrazek: 6ode34.jpg]

15 kopuła na skale-meczet -(meczet Omara)

[Obrazek: vy4jgm.jpg]

16

[Obrazek: 29202n6.jpg]

17 ściana płaczu , miejsce modlitwy dla kobiet
(Panowie i panie są oddzieleni od siebie ogrodzeniem)

[Obrazek: 35b8j92.jpg]

18

[Obrazek: 2rf975v.jpg]

19

[Obrazek: 15nm97r.jpg]

20 droga krzyżowa stacja nr- IV

[Obrazek: 2q8riib.jpg]

21

[Obrazek: 10hisck.jpg]

22 Betlejem Bazylika Narodzenia

[Obrazek: 2nb9eo8.jpg]
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
Bardzo dziękuję za kolejną porcję fotografii. Jeszcze bardziej przybliżyły mi to miejsce. Widoki piękne i czuć klimat tych miejsc. Technicznie też nie mam nic do zarzucenia, po prostu zdjęcia mi się podobają, pomijając całą sferę edukacyjno-poznawczą. Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
Zgadzam sie fajne zdjecia i nawet dobrej jakosci i chyba technicznie poprawne. Jurek jakim telefonem robiles te zdjecia?
Odpowiedz
(09-11-2013, 21:38:05)Szkielko napisał(a): Zgadzam sie fajne zdjecia i nawet dobrej jakosci i chyba technicznie poprawne. Jurek jakim telefonem robiles te zdjecia?
szkiełko ---jak zwykle dużo pytań żadnych konkretnych odpowiedzi Szczęśliwy
Ha Ha
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
... ;D
Odpowiedz
Byłem tam w tym roku ale przyznam szczerze że mi tak ładne fotki nie wyszły Smutny
Odpowiedz