Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Raagoon] Hiszpania, Madryt
Nie zmieściłem się w 10 sztukach, mój Madryt. Wybacz Jurku za tę kontrę (http://canoniarze.pl/Temat-jurek-hiszpania-madryt_2550) ale widziałem zupełnie inne miasto Uśmiech
Nie twierdzę, że moje zdjęcia są lepsze, bo to kwestia gustu. Z ich formy tłumaczyć się nie będę, bo takie właśnie robię na wypadach w obce miasta. Wybrałem taką drogę na "promowanie" odwiedzanych miejsc i jednym się podoba, innym nie. Szału nie ma i zdaję sobie z tego sprawę a artystyczne bokehy nie dla mnie Oczko

Zasadniczo uprawiam uprawiam amatorskie pstrykanie turystyczne i żadnym z tych zdjęć raczej nie powalczyłbym w konkursie Uśmiech Optycznie moim zdaniem nadają się jednak na zachęcenie was do odwiedzenia tego miasta. Wybrałem te lepsze smaczki, które warto w tam zobaczyć. Inne miejsca musicie sami znaleźć Oczko

1.
[Obrazek: 2qvfpm0.jpg]
2.
[Obrazek: j8i0sm.jpg]
3.
[Obrazek: 2u599hl.jpg]
4.
[Obrazek: 2zyy4jl.jpg]
5.
[Obrazek: 2wd1snt.jpg]
6.
[Obrazek: 30dcfna.jpg]
7.
[Obrazek: 24gktv8.jpg]
8.
[Obrazek: 2egbhnc.jpg]
9.
[Obrazek: 1zpglz6.jpg]
10.
[Obrazek: 1zv3h2h.jpg]
11.
[Obrazek: 14n1hfp.jpg]

ps.1. jak ktoś się chce poznęcać to zapraszam. ja chętnie słucham rad Uśmiech
ps.2. nie - wersji BW nie przewiduję. ja widzę pełną paletę barw Oczko
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
ja pierd.... "2" miażdży !!!!
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Dla mnie noc czyli nr - 7 jest super niestety nie byłem o takiej porze dnia i nie widziałem żadnych podświetlonych budynków.
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
czyli byłeś tam przejazdem, tak?
Odpowiedz
O, i ten Madryt jest .....,no faktycznie jest inny niż u Jurka.

Mnie również naj.. podoba się #7.
Pachnie trochę Las Vegas Oczko

Ładnie, czysto, schludnie i zachęcająco.

....,a na #9 można było poświęcić "dziadka" na cokole na rzecz odbicia szwolerzerów Język

Moja chęć przybycia do tej stolicy, potwierdza wartość tychże fotografii.
Mówiąc młodzierzowo: W pytę focie!! Szczęśliwy
Odpowiedz
Matizz dzięki za pocieszające słowo.
Nie mam nic na swoją obronę ale przyznaję, że jak wczoraj szukałem zdjęć z podobnych miejsc do kolega pokazał to wybierając "wczoraj" 9tke dokładnie o tym samym pomyślałem.
W Madrycie byłem dwa lata temu i niestety wtedy moja świadomość patrzenia przez wizjer była zupełnie inna. dziś bym zapewne szukał pełnego odbicia w wodzie a wtedy tego po prostu nie zrobiłem Oczko

7mka na przykład powstała w wyniku czekania Uśmiech Siedzieliśmy pod parasolkami w knajpce przy tym skrzyżowaniu u czekaliśmy na zmierzch. Sączyliśmy jakieś lokalne piwo zagryzając oliwki, które tam podają jako przystawkę.

Tak, do Madrytu jeszcze kiedyś wrócę Uśmiech
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
A ja, chyba wrócę do podstawówki, bo szwoleżerów pisze się przez "ż"!!
Musiałem to napisać, bo już nie mogę edytowac swojego posta.
Zawstydzony
Odpowiedz
Nie byłem przejazdem byłem u rodziny w San Lorenco De Escorial to bardzo blisko Madrytu więc byłem na wycieczce prywatnej jeśli ktokolwiek miałby tam pojechać to warto zobaczyć Escorial wewnątrz niestety nie można fotografować ,tak samo jest w PRADO zakaz fotografowania , natomiast w muzeum "OF AMERICA " można fotografować do woli ale bez lampy , tam są eksponaty przywiezione przez Hiszpanów z ameryki . Poza tym trzeba być cierpliwym aby się dostać do muzeów , czasami zdarzają się kolejki masakryczne .
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
Zastanawiam sie o jakim "poświęcaniu" tu mowa i o jakiego "dziadka" chodzi .

hmmmmmmmmmm

;-) ;-) ;-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Ja Ci to rozrysuję, niczym Jacek Gmoch swoim interlokutorom Uśmiech

http://screenshooter.net/2383910/invwroj
Odpowiedz