Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dreamer] Wszystko i nic, zdjęciowy tasiemiec.
No właśnie, bo my Kain mamy takie zboczenie z tymi przepaleniami Język

A wsysa mnie gdzieś co chwile bo praca...aparat w ręce mialem ostatni raz oprócz wczorajszego dnia jakiś miesiąc w tył jak nie więcej.
Trzeba pracować i odrobić swoje co by wyjść na prostą i móc się obijać na wolnym jak niektórzy na forum :whistle: Oczko
Ale powoli, powoli dobijam do etapu gdzie wszystko wróci do normy - już wbrew pozorom niedaleko Język

Liczę na to że już mnie nie wsyśnie na więcej niż 1-2 dni i znajdę chociaż te 15 min na forum.
Odpowiedz
61 Piekne!!!! Uśmiech nic dodac nic ujac.
Odpowiedz
Szuflada z przed ... ja wiem, 2-3 może 4 miesiące...

64.
[Obrazek: attachment.php?thumbnail=3008]52_2012-04-01.jpg[/attachment]

C5d2 + 70-200L

Jak coś Ci nie wyjdzie tak jak chciałeś, to zawsze możesz powiedzieć, że to sztuka...cóż Oczko

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Ciekawy pomysł z kompozycją obrazu- fajnie wygląda to otulone \"wodą\" jabłko Uśmiech
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
W sumie ciekawy pomysl, ale nie jestem wielkim fanem winiet, wiec na kolana mnie nie powalilo. Szukaj glebiej w tej szufladzie :-)
Odpowiedz
Przebrnęłam przez wszystkie strony Uśmiech Podobają mi się Twoje HDR-ki, to kiedy ten obiecany tutorial wrzucisz ? Uśmiech
Odpowiedz
Cały tasiemiec bardzo mi się podoba. Świetne kadry. Zdjęcia bardzo ciekawe i bardzo świadoma nie przesadzona postprodukcja. Tokina 11-16mm to zdecydowanie będzie mój kolejny zakup do kompletu.
Canon 6D, Canon 600D, Canon 24-105L, Sigma 50mm 1.4, Canon 50mm 1.8, Tamron 17-50 2,8 VC. YN565EX, Mago Pixel.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu