Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dreamer] Wszystko i nic, zdjęciowy tasiemiec.
Za przedmówcami. Zdecydowanie najlepsze. Obróbka mnie nawet tak nie razi, aczkolwiek nadal jest to HDR, więc nie lubię Uśmiech. Czepnę się kadrowania, dla mnie za mało dołu, kadrowałbym niżej i tak żeby okno było mniej centralnie. Ale i tak to bardzo dobre zdjęcie.
Odpowiedz
Cytat:Jak dla mnie najlepsza z serii. Fajny kadr, ładnie naświecone. Nawet obróbka mi nie doskwiera Uśmiech Może powiesz czym obrabiasz HDRy na pewno wielu na forum by się ucieszyło z małego tutoriala...

Często tylko i wyłącznie photomatix, nieraz jeszcze PS, obiecuję napisać poradnik i podkleić gdzieś na dniach.

Cieszę się, że zdjęcie sie przyjęło Uśmiech

EDIT:

Pododawałem również pod zdjęciami jakim szkłem i puchą robione, nieraz to ludzi interesuje, a nie wszędzie zostawiam exify.
Odpowiedz
4.6.jpg4.JPG[/attachment]

Canon 400d + Tokina 11-16mm

Uśmiech

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Nie podoba mi się. Nieostre jest, poza tym bałagan w tle rozprasza, a jeśli tematem miała być \"brama\", to jej obcięcie u góry osłabia kadr.
Odpowiedz
Przyjęte na klate Uśmiech Ktoś jeszcze?
Odpowiedz
Witam. Widzę że kolega pokazuje zdjęcia z poprzedniej epoki sprzętowejJęzyk

Za mało światła jak dla mnie.
Odpowiedz
Brama ciekawa, ale znowu mi za wąsko Język wydaje mi się, że lepiej zdjęcie by wyglądało gdyby było więcej muru u góry i po prawej. Tylko, że pewnie tam jakieś okna były lub bohomazy albo taka wizja Dreamera Oczko
Odpowiedz
No tak jak cicho to kolejne.

5.7.jpg5.JPG[/attachment]

Canon 400d + KIT 18-55mm

Proszę o komentarz Uśmiech

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
To jest IMHO świetne, takie światło dyskretne jak do aktu Oczko.
Odpowiedz
Uśmiech Rozpadająca się kopalnia w Nowej Rudzie, zima, statyw koło godziny 17-18 z tego co pamiętam. HDR klejony w photomatixie z 5 ujęć o ekspozycji +/- 1 EV, oraz wykończenie w lightroomie. Po co HDR? Aby uzyskać odbicie w pękniętej szybie, oraz nadać zdjęciu plastyki.

Może ktoś jeszcze się wypowie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu