Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dreamer] Wszystko i nic, zdjęciowy tasiemiec.
2.[Obrazek: attachment.php?thumbnail=591]2.JPG[/attachment]

Canon 400d + Tokina 11-16mm

No to next, piszcie Uśmiech

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
No to ja się wypowiem co do kadru. Ogólnie bardzo lubię takie tematy jak wszelakie bramy, stare kamienice itp. tu do mnie trafia. HDR wiadomo Uśmiech Ale jak już tak szeroko to można było najpierw te ściany doprostować do pionu (ta lewa i prawa ścianka) bo walą się do środka. Ogólnie bardzo ciekawy układ na tym zdjęciu od razu prowadzi wzrokiem do drzwi, udany kadr...
Odpowiedz
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź Uśmiech

Może ktoś jeszcze coś napisze?
Odpowiedz
To ja napiszę Uśmiech
Temat bardzo fajny, ja też lubie takie bramy, klatki schodowe itp. Nie znoszę HDR, ale to już wiesz, więc nie wypowiadam się na temat obróbki. Z kolei to, że ściany zbiegają się ku górze nie jest dla mnieproblemem w tym zdjęciu. Wręcz przeciwnie, moim zdaniem nadaje to dynamiki. Inna sprawa, że kadr troszkę \"leci\" w lewo, no i jest odrobinę za wąski jak dla mnie (obcięta góra).
Odpowiedz
Yhy, za PawelW - też mi brakuje góry w zdjęciu. Ogólnie podoba mi się mimo że HDR, bo praca przedstawia bardzo urokliwe miejsce, no i kontrast jest wporządku. No nieeee...zaczynają mi się podobać HDRy? Oczko hehe
Odpowiedz
Niestety szerzej się nie dało, jakbym dał więcej góry nie było by widać schodów tych na dole, zdjęcie zrobione Tokinką 11-16 z 400d, stałem już ze statywem na progu.

Jutro albo wieczorem wrzucę następne
Odpowiedz
nie aberruje Ci ta Tokina?? DobreUśmiechlubię takie miejskie kombinacjeUśmiech
Odpowiedz
Abberowała i to strasznie, już jej nie posiadam kupe czasu. Ogólnie jak na to, że dałem za nią wtedy 3k pln to uważam iż to nie był dobry zakup, za tą kasę można mieć coś z gorszym światłem ale o niebo lepszą optyka.

3.[Obrazek: attachment.php?thumbnail=592]3.JPG[/attachment]

Canon 400d + Tokina 11-16mm

No to następne Uśmiech

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Zdecydowanie najbardziej podoba mi się ze wszystkich prac, które tutaj wstawiłeś Uśmiech Kadr mi się podoba i nie mam wrażenia, że brakuje góry, dołu czy boku Język Kontrast jest ok, praca nie jest \"ostra\", znaczy się jest to dobry HDR moim zdaniem. Tak jak w poprzednich pracach \"czuje się\" klimat miejsca (lubię takie miejsca, klatki schodowe starych kamienic, zakamarki, drzwi, drzwiczki, przejścia, okna itp.).
Odpowiedz
Jak dla mnie najlepsza z serii. Fajny kadr, ładnie naświecone. Nawet obróbka mi nie doskwiera Uśmiech Może powiesz czym obrabiasz HDRy na pewno wielu na forum by się ucieszyło z małego tutoriala...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu