Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dreamer] Wszystko i nic, zdjęciowy tasiemiec.
Jak tytuł podpowiada będzie to rodzaj \"zdjęciowego tasiemca\". Będę wrzucał tu wszystkie zdjęcia, bez podziału na kategorie itd.

Co jakiś czas znajdzie się tu jedno zdjęcie, będę wrzucał wszystko co mam na PC, od najstarszych po najnowsze. Jestem ciekaw Waszej opinii.

1.[Obrazek: attachment.php?thumbnail=590]1.JPG[/attachment]

Canon 400d + Tokina 11-16mm

Zapewne wielu z Was nie lubi HDRów, jednak mimo to kilka również się tutaj pojawi.

Zaczynamy Uśmiech

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Nikt nic nie napisze? Nawet \"do kosza\"? ;p
Odpowiedz
Cytat:Zapewne wielu z Was nie lubi HDRów, jednak mimo to kilka również się tutaj pojawi.

Zgadzam się Uśmiech Nie lubię HDRów... szczególnie wyciąganych na maksa... dla mnie wygląda nienaturalnie... ale wiem, że są tacy co się lubują w takiej obróbce.
Odpowiedz
Zaraz tam do kosza :laugh:
Hmm...ja też nie lubię HDR Język ale... ta praca to nie jest znowuż taki ostry HDR Uśmiech Mi się podoba, bo czuje się klimat miejsca. Jak dla mnie idealny kontrast, nasycenie i kolory. Tylko kadr, jakoś mi nie pasuje, za kwadratowy, jakoś inaczej bym to zdjęcie ciachnęła. Albo w górę żeby było więcej widać.
Odpowiedz
Jak nie jest \"ostry\" to ja już nie wiem jakie są \"ostre\" Duży uśmiech
Odpowiedz
Ja też nie znoszę HDR-ów i to JEST \"ostry\" HDR. Dlatego się nie wypowiadam. Nie podoba mi się.
Odpowiedz
W moim odczuciu nie jest z tych najostrzejszych Uśmiech ciężko podać jakąś definicję \"ostrości\" takich prac, każdy mierzy swoim okiem Uśmiech
Odpowiedz
Racja. dla mnie każdy hdr, po którym widać, że to hdr jest \"za ostry\" Uśmiech
Odpowiedz
Lubię HDRy ale takie po których nie widac ingerencji Photomatixa czy innego softu do tego typu zdjęc. O ile kadr się jeszce broni obróbka już nie.
Odpowiedz
Czyli reakcja była do przewidzenia Uśmiech Jutro znajdę czas wrzucę następne.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu