Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[mati113] PRL - Jak było kiedyś... Nocą
Zdjęcie 
1.
[Obrazek: img2545wn.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

2.
[Obrazek: zzzzzzzzzzzzz123.jpg]

Wrzucę też 2 streetowe

3.
[Obrazek: img2508q.jpg]

4(EURO2012).
[Obrazek: sasarc.jpg]

Odpowiedz
nie wiem dlaczego ale \"1\" pierwsze skojarzenie jakiem ialem to 25 BakerStreet, Artur Conan Doyle i Sherlock Holmes :-)

bardzo mi sie podoba :-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Mi nr 1 kojarzy się raczej z sytuacja w której o mało co nie straciłem sprzętu dlatego teraz mam lekki uraz do nocnej włóczęgi po moim kochanym przyjaznym Radomiu Uśmiech nr 1 fajne z klimatem, nr 2 troche za ciemne. Nr 3 fajny kadr ale delikatnie nierówny a nr 4 sam nie wiem
Canon 6D, Canon 600D, Canon 24-105L, Sigma 50mm 1.4, Canon 50mm 1.8, Tamron 17-50 2,8 VC. YN565EX, Mago Pixel.

Odpowiedz
Cytat:Mi nr 1 kojarzy się raczej z sytuacja w której o mało co nie straciłem sprzętu dlatego teraz mam lekki uraz do nocnej włóczęgi po moim kochanym przyjaznym Radomiu

Nie wiem w jakich okolicznościach to było. Jest na to prosty sposób. Jeżeli to okoliczne lumpy na swojej dzielni to wino owocowe załatwia temat. Gorzej jest z ujaranymi małolatami. Niestety takich lepiej omijać lub wybierać się na zdjęcia z bodygardami (np z Radomiaka). Oczywiście pozowanie do fotek do wydatek ekstra.

Wracając do zdjęć:

1. - Zajefajny klimat. Pamiętam podobne uliczki - BAR i wszystko jasne. Chodnik i jezdnia swojska sceneria. Ale już autko jest nie do przyjęcia. Zdecydowanie POLONEZ byłby lepszy. Ogólnie OK+.

2. Tu niestety jest już gorzej. Widzę ciemność. Chyba raczej nieUśmiech

3. Fajne. Jeżeli coś mogę zasugerować, to należało wykonać jeszcze jedno, ale z perspektywy obniżonej o jakieś 100cm (z kolana).
Nie wiem czy byłoby lepsze, ale bardzo chciałbym zobaczyć oba dla porównania.

4. To chyba strefa kibica.
Jak w piosence:
Jaki tu spokój sia la la la. Nic się nie dzieje sia la la la.
Tak się bawią kibice w Polsce.
Koleżanka mówi w takiej sytuacji \"nie nawilża mnie to\".
Odpowiedz
Cytat:
\\"forsyth\\" post=25459 napisał(a):Mi nr 1 kojarzy się raczej z sytuacja w której o mało co nie straciłem sprzętu dlatego teraz mam lekki uraz do nocnej włóczęgi po moim kochanym przyjaznym Radomiu

Nie wiem w jakich okolicznościach to było. Jest na to prosty sposób. Jeżeli to okoliczne lumpy na swojej dzielni to wino owocowe załatwia temat. Gorzej jest z ujaranymi małolatami. Niestety takich lepiej omijać lub wybierać się na zdjęcia z bodygardami (np z Radomiaka). Oczywiście pozowanie do fotek do wydatek ekstra.

Zaopatrzyłem się w gaz i bardzo solidny statyw :evil: . Powinno wystarczyć żeby czuć się bezpieczniej.
Canon 6D, Canon 600D, Canon 24-105L, Sigma 50mm 1.4, Canon 50mm 1.8, Tamron 17-50 2,8 VC. YN565EX, Mago Pixel.

Odpowiedz
Cytat:Zaopatrzyłem się w gaz i bardzo solidny statyw :evil: . Powinno wystarczyć żeby czuć się bezpieczniej.

Chyba nie tędy droga, bo jak w samoobronie oklepiesz smarkacza i psiarnia zobaczy u ciebie gaz, to nie jesteś ofiara tylko oprawcą.
Sprzęt ogólnie jest za drogi, aby ryzykować uszkodzenie puszki, czy obiektywu.
Odpowiedz
No jasne lepiej grzecznie oddać sprzęt i nadstawić sie do oklepaniaUśmiech Z gazu byłem zmuszony skorzystać 2 razy w życiu i wierz mi, że jak obok mnie stanęło 3 gnojów trzymając butelki za szyjki żądając oddania wszystkiego nie zastanawiałem się co powie policja na użycie gazu. To sytuacja z czasów studenckich i nocnych szaleństw i porannych powrotów do domu. Wtedy gaz powalił na ziemię 3 rosłych byków w parę sekund i nawet nie wiedziałem co mam robić czy uciekać czy im pomagać jak się zwijali w takim szoku byłem. Teraz też wolę się zabezpieczyćUśmiech
Sory za off topa

Odpowiedz
@mati113

Czy masz coś jeszcze. Tylko jeżeli kiedyś, to bez autek z 2000 roku.
Odpowiedz
Cytat:@mati113

Czy masz coś jeszcze. Tylko jeżeli kiedyś, to bez autek z 2000 roku.

To nie rocznik 2000 ale blisko Duży uśmiech

Dziękuje wszystkim za cenne oceny Uśmiech W najbliższym czasie postaram się coś jeszcze dodać
Odpowiedz