Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adresy stron www Canoniarzy - nasze hobby.
No teraz to zes odpowiedzial , jakby to nie Jurek pisal !!!!

idac Twoim tokiem myslenia:

Wychodzenie na ulice z domu jest wysoce niebezpieczne , gdyz tam czyhaja tylko zlodzieje i policjanci, no i niektorzy podawaja swoje wszelie dane, etc etc

Jurku, nie bede Ciebie namawial, bo nie takie moje zadanie :-) , i kompletnie mi to obojetne czy sobie zrobisz tam konto czy nie.

Prawda taka , ze takie czasy , powstaly portale spolecznosciowe i trzeba isc z duchem czasu :-) , tzn powinno sie isc z duchem czasu ,

jest to zjadacz czasu wolne, niewatpliwie, ale co tam , poznalem duzo ludzi dzieki FB , zrobilem nie jedna sesje foto bo tez poznalem modelke na FB ,

Jak ktos jest cwany i ostrozny to tak latwo juz sie do nie g zlodzieje nie dobiora

wiadomka jest grono ludi ktorzy umieszczaja takie np posty:
" hej moi przyjaciele wyjzedzamy na cale 3 tygodnie na wczasy, naszego pitbula oddjaemy do mamy co mieszka 120 km od nas wiec sie o pieska nie bojcie"

hehe i tacy po powrocie moga miec domek niezle posprzatany, a potem wielki zal ze to przez FB im do chaty zlodzieje wjechali :-)

wszystko dla ludzi :-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Nalezaloby zaczac od tego iz fanpage Kolezanki dziala nawet bez logowania na fb.. Oczko
Odpowiedz
(27-05-2014, 20:56:14)axidus821 napisał(a): ...Bez FB nie ma zycia :-P

Ja nie mam, i żyję Uśmiech I jest mi z tym dobrze że nie mam Uśmiech

A teraz może przejdźmy do zdjęć, bo chyba Koleżance o nasze zdanie na temat zdjęć chodzi, a nie o FB.
Przejrzałem, i zobaczyłem dużą różnicę. Od genialnych, do takich zwykłych pstryków.
Niestety, nie napiszę które to wg. mnie genialne, no bo jak? Nie chce mi się liczyć Uśmiech
Odpowiedz
Ah to wszechobecne na polskich fanpejdzach "photography" Duży uśmiech
Zdjec nie bede ocenial ale wyraznie widac ze fotografia dziecieca nie jest Twoja najmocniejsza strona.
Odpowiedz
Mam pytanko Duży uśmiech Założyłem sobie stronę, wszystko jest, że tak powiem w fazie beta. Co byście zmienili w szablonie ewentualnie czy też układzie strony żeby była bardziej przyjazna ? Czy może zostawić tak jak jest ? Chciałem zrobić we flashu ale nie umiem  Zawstydzony 

Proszę o opinie Uśmiech 

www.fishphoto.pl
Odpowiedz
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to button "Home"
Chodzi o to, że zachowałbym spójność języka.
Skoro jest button "O mnie" i "Kontakt" to można by, "Home" zmienić np. na "Strona główna".

W dziale "O mnie", gdzie piszesz o sobie, zdarza się tak, że wers kończy się na "w".
Przenieś to "w" do następnego wersu. 
W tym dziale piszesz, także że urodziłeś się w 1996 r. 
Tutaj jest akurat, odwrotna sytuacja. "r" powinno zostać w pierwszym wersie, kończąc go. 

Zarzuciłbym Ci także to, że masz co najmniej, trzy różne czcionki użyte w projekcie. 
Myślę,  że lepiej byłoby ograniczyć się w tej kwestii. 

Kontakt powinien być albo w formie formularza, albo, chociaż adres mailowy powinien po kliknięciu przekierowywać na klienta pocztowego.
Tak żeby "oglądacz " nie musiał kopiować adresu, bo to zniechęca. Ludzie są leniwi Uśmiech

Ot, takie moje spostrzeżenia...

Zdravim 
M-zz
Odpowiedz
(11-11-2014, 17:22:32)MATIzz napisał(a): Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to button "Home"
Chodzi o to, że zachowałbym spójność języka.
Skoro jest button "O mnie" i "Kontakt" to można by, "Home" zmienić np. na "Strona główna".

W dziale "O mnie", gdzie piszesz o sobie, zdarza się tak, że wers kończy się na "w".
Przenieś to "w" do następnego wersu. 
W tym dziale piszesz, także że urodziłeś się w 1996 r. 
Tutaj jest akurat, odwrotna sytuacja. "r" powinno zostać w pierwszym wersie, kończąc go. 

Zarzuciłbym Ci także to, że masz co najmniej, trzy różne czcionki użyte w projekcie. 
Myślę,  że lepiej byłoby ograniczyć się w tej kwestii. 

Kontakt powinien być albo w formie formularza, albo, chociaż adres mailowy powinien po kliknięciu przekierowywać na klienta pocztowego.
Tak żeby "oglądacz " nie musiał kopiować adresu, bo to zniechęca. Ludzie są leniwi Uśmiech

Ot, takie moje spostrzeżenia...

Zdravim 
M-zz

Dzięki Uśmiech Już poprawiłem co niektóre rzeczy Uśmiech 
Odpowiedz
Ostatnio zaczęliśmy realizować mały projekt ze znajomym Uśmiech gdzie mogą się reklamować fotografowie.

http://znajdzmi.pl/ - Opinie mile widziane Uśmiech Co by ktoś zmienił itd.
Odpowiedz
A ja uwielbiam fotografie samochodów Uśmiech Moje najnowsze zdjęcie to Ferrari 458 Italia Uśmiech

http://arturnyk.pl/photographs.php?sub=11
Z Canonem od 1990r. Zawodowo od 1992r. I ciągle tyle jeszcze można się nauczyć Uśmiech
Odpowiedz
(27-05-2014, 21:16:16)jurek napisał(a): Ty też jesteś zepsowanySzczęśliwy
To stronka z informacjami dla przestępców i policji  to jak spowiedź niektórzy
podaja swoje namiary i dane jak na talerzu do wykorzystania tak więc to jedno wielkie "G"

Zgadzam sie całkowicie. FB to twór dla bezmyślnej gimbazy.
Jeśli ktoś z tego korzysta  eksponując swoje dane  to jest po prostu głupi.
Wyłaczam z tego konta załozone  na potrzeby marketigowe.
Mam konto "fake" na FB ,bo czasem  trzeba coś podglądnąć  O matko   .
Odpowiedz