Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adresy stron www Canoniarzy - nasze hobby.
Dzięki za porady, silverlighta trzeba instalować na internet explorer, właśnie zobaczyłem, korzystam z googl chrome i tam wszystko ładnie działa, coś muszę pomyśleć ;/
Odpowiedz
Na FF tez nie ma
Odpowiedz
to ja od razu dodam ze Opera tez nie chula :-(
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
dobra to to idzie do wymiany, macie jakieś sprawdzone patenty na galerie? np. pokaz slajdów z picasawebalbum czy jalbum, coś takiego dać, czy jakie patenty stosujecie?
Odpowiedz
Ja mam na Jalbum i nie narzekam. Płacę rocznie ok 70 zł.
Odpowiedz
A nie lepiej Ci założyć fotoblog? Wszystko masz gotowe podsunięte pod nos i nie musisz kombinować...no chyba ze w zamyśle masz żeby to było takie bardziej PRO...
Odpowiedz
Ale do bardziej Pro trzeba minimum 2kpln wysupłać Język
Cyba ze się jest po troszku koderem
Odpowiedz
2K ? Drogo trochę. Znam gościa, który podobno by dużo taniej zrobił. Podobno informatyk. Jest jeden problem. gość gada tylko po angielsku, albo w języku jakim mówią w Ghanie Uśmiech
Odpowiedz
2K to bardzo tanio. Nie jest problem wywalić powiedzmy 600 zł dla kogoś kto robi taniej a potem się martwić jak coś się spitoli, albo będziesz chciał coś zmienić ;-)
Jak wszędzie nie jest problem znaleźć studenta co zrobi po kosztach, ale pytanie co potem ;-)
Tak jest ze wszystkim, nie trudno wydrukować coś tanio problem jest zrobić to dobrze i na przykład wypuścić potem drugą serię która nie będzie drastycznie różna od pierwszej ;-)
A ludzie nie robią tego dla zabawy muszą utrzymać siebie rodziny, zapłacić drakońskie podatki utrzymać lokal i tak dalej :-)
Jestem zdecydowanym przeciwnikiem psucia rynku :-)
Odpowiedz
sprzęt to wszyscy proponują w ciemno najdroższy, ale wydać kilka złoty na swoją galerię już gorzej hehe.
Nie doczytałem o co chodzi z tym 2k, ale napiszę tak. Domena pl rocznie około 100pln (można taniej, można drożej) dobry hosting pod foty około 150 pln rocznie (można taniej można drożej) darmowy skrypt galerii plus darmowa skórka i wio Oczko takie koszta, albo darmowy skrypt galerii plus zakup templatki i tu już cena ma szeroki wachlarz bo można się nawet w tym 2k nie zmieścić Oczko
Odpowiedz