Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aparat Analogowy??:( jak to działa:)
Witam szanowną analogową elitę
Piszę pierwszego posta na tym forum i jestem ogromnie zaintrygowany tym co koledzy piszą.
Przywiało to wszystko wspomnienia dla ciekawych \"analogowych\" czasów, gdzie w latach 80\' stało się zimą na mrozach w kolejkach po odczynniki u lokalnego \"Optyka\"(Rodinal z DDR to było to, z octem do przerywania nie było wtedy problemów), żeby następnie zaszyć się w domowym labolatorium z kocem na drzwiach od łazienki (zaciemnienie) tylko nocą, żeby inni domownicy nie byli za bardzo pokrzywdzeni i ślęczenie nad kuwetą z wypiekami na twarzy nad wyłaniającym się właśnie arcydziełem.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczów
Odpowiedz
Witamy na forum! Czasy, o ktorych piszesz, juz nie wroca (przynajmniej mam taka nadzieje), ale nic nie stoi na przeszkodzie, by podtrzymywac analogowe tradycje. Musze sie jednak przyznac, ze od pol roku nie zrobilem ani jednej analogowej fotki. Na szczecie jest tu kilku uzytkownikow, ktorzy zwiekszaja swoja aktywnosc na tym polu. Jeden nawet tak sie rozkrecil, ze nie moze przestac skupowac starych aparatow (wiekszosc, jak sie okazuje, nie dziala). Mysle wiec, ze bedziesz mial sporo okazji do wymiany doswiadczen. Osobiscie polecalbym Ci jednak wrzucenie killku swoich prac na forum. Fajniej rozmawiac o zdjeciach niz o sprzecie ;-)
Odpowiedz
Analogowa elita? Coz za wywyzszanie sie :-) To ze ktos uzywa kliszy nue znaczy ze jest lepszy od innych.
Odpowiedz
Cytat:Jeden nawet tak sie rozkrecil, ze nie moze przestac skupowac starych aparatow (wiekszosc, jak sie okazuje, nie dziala).

To kto tu jeszcze zbiera stare puszki ??? , bo to nie o mnie mowa chyba , u mnie nie dziala tylko Zenit i to przez to ze sam go zepsułem :-)

:-P :-P

Witamy na forum kolege Rafała :-)

co do elity, hmmmm, jakos sie nie czuje elitariuszem w tej kwesti :-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Ja nie zbieram ale posiadam i się nie wyzbywam, okazuje się że mogą się jeszcze na coś przydać, wbrew pozorom.
Odpowiedz
Witam
Oprócz cyfry dobrze mieć cóś na klisze, ja mam parę (sześć) olympusów serii om. Najbardziej lubię OM2n. Również używam \"fujicę\" st605, porsta compact reflex, z canonów 50kę, dwie 300tki i canonnet 28. Trzeba czasem pobawić się analogiem, że droższa to fotografia, trudno takie hobby. jak się pobawiłem aparatami analogowymi rodem z Japonii to niestety zenity trafiły wszystkie do pudła i schowane są głęboko. W sumie tanie są a może kiedyś wnuki sprzedadzą z zyskiem.
Tak więc sporo posiadam, kilku używam, jednak 60D jest najczęściej w użyciu (do którego w końcu serwis okleiny przysłał i kilka gadżetów)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu