Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aparat Analogowy??:( jak to działa:)
zapraszam Canonowiczów do podzielenia sie informacjami o \"analogowcu\"?? może nadal \"GO\" macie??wystarczy kliaszaUśmiech :ohmy:
Odpowiedz
Ja niestety nigdy nie miałem styczności z lustrzankami analogowymi...i troszkę już na to chyba za późno
Odpowiedz
Zaczynałem analogiem, to były czasy.
Musiałeś przemysleć karzy \"strzał\", nie to co teraz w cyfrze, \"strzelasz\" do oporu ile pamięci starczy a puźniej wybierasz to co najlepsze.
Analog to była dobra szkoła aby wyćwiczyć kadr, moment, i ustawienia manualne, niestety ale miałeś max 38 kl.
Musiał człowiek nad wszystkim panować,i sprawdzać ile Ci klatek do końca filmu zostało.Nie raz człowiek wpadł w stres.Zostało 3 kl.a tu moment np. zakładania obrączek :woohoo: , i jeszcze dolicz czas na przewijanie filmu.
To były czasy Zdezorientowanyilly:
Odpowiedz
Jak to działa.... no działa tak samo jak lustro cyfrowe tylko że nośnik inny i o mniejszej pojemności Uśmiech) bez zabawy w WB. Obróbkę WB robiło się na zaprzyjaźnionym labie jak coś nie pasowałoUśmiech
Odpowiedz
fotojacek napisał:
Cytat:Jak to działa.... no działa tak samo jak lustro cyfrowe tylko że nośnik inny i o mniejszej pojemności Uśmiech) bez zabawy w WB. Obróbkę WB robiło się na zaprzyjaźnionym labie jak coś nie pasowałoUśmiech
Częściej, jak coś było nie tak klęło się na laboluda :laugh: To były czasy...
Odpowiedz
Ja mam jeszcze pentine,działałem na minolcie 7000. Ja nietęsknie za wydatkami na każdą klisze....
Odpowiedz
minolta 7000i zacny aparat robiłem tym trochę i ta karty custom wkladane pod klapkę Uśmiech)
Odpowiedz
Ja posiadam analoga Canona 50E i jest w użyciu Uśmiech Co do wcześniejszej wypowiedzi, nigdy nie jest za późno żeby zacząć. Nie ma to jak parę godzin spędzonych w ciemni nad kilkoma zdjęciami Uśmiech
Odpowiedz
Dokładnie Uśmiech Ciemnie wspominam bardzo dobrze Uśmiech Bardzo ciekawe doswiadczenie. Jedynie nawijanie kliszy na slimaczka nie bylo proste. Szkoda, ze okazje korzystania z ciemni mialem tylko w BAF.
A na analogu działałem około 4-5 lat (korzystalem wtedy z usług labu). Tak jak kolega wyzej nie tesknie za wydatkami na klisze.
http://www.BlancLumiere.pl - stronka w budowie, wiec zapraszam na bloga.
Odpowiedz
Ale ja mam klisze Uśmiech Tylko wypstrykać się same nie chcą jakoś Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu