Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[neokor]cytrynka
Zdjęcie 
1
[Obrazek: 71133618.jpg]

2
[Obrazek: 85357322.jpg]

3
[Obrazek: 35637330.jpg]
Odpowiedz
Jak taki post mógł przejść niezauważony.
Skandal.
Odpowiedz
Panie Snajepreos. Odnoszę dziwne wrażenie że Pan sobie chce posty ponabijać... Mógł przjeść nie zauważony.. może nikt nie zwrócił uwagi albo szybko zniknął a nowych ponieważ w innych tematach się dużo pisało.. Proste i logiczne...

Natomiast nie rozumiem po co pisać coś w tym stylu :

Cytat:Jak taki post mógł przejść niezauważony.
Skandal.

To się zdjęcia ocenia jakby nie patrzeć... mógłby się Pan już pofatygować i chociaż napisać jedno zdanie o zdjęciach.. Takie proste i żeby można było zrozumieć...
Bo w tej wypowiedzi nie wiem czy chodzi o zachwycające fotki czy o to że nikt nie napisał... Autor pewnie też nie zabardzo.
Odpowiedz
fajne 1 i 3
Odpowiedz
jak dla mnie trzecie najlepsze.
Odpowiedz
Świetny efekt, pierwsze najlepsze.
Odpowiedz
Ale podpucha Uśmiech To fota z tutka Petersona. Znaczy nie ukradziona, ale według przepisu. Tójka najfajniejsza efektowo, w kolorystyce jedynki byłaby dla mnie git.
Czasem długo siedzę w nocy.
Czasem noc długo siedzi we mnie.
Odpowiedz
Pierwsza wersja najciekawsza. Bardzo fajne światło. Mam wrażenie, że ostatnie delikatnie nieostre. Ogólnie super. Uśmiech
3 byłoby fajne gdyby było widać tą "klepsydrę" która bardzo fajnie odzwierciedla ruch cytrynki bo tak wygląda jakby ona po prostu leżała sobie w napoju. Uśmiech
Sprzęt: Canon EOS 550D + Canon 70-200 f/4 L + Canon 17-40 f/4 L + Canon 50. f/ 1.8  (Kill In Action)  Anioł  + YN 456 II
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu