Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[axidus821]ciągle się uczę i uczyć nie przestanę
Mnie się podoba 232.
Domniemam, że ustawiałeś ekspozycję na tło, przez co modelina zostawała w ciemności. 
Umiejętnie błysniete i modela wyszła z mroku. POdoba mi się ekspozycja właśnie. 
.
.
.
.
A, nie! Modelka też mi się podoba!
Lekko ciasno się robi na dole (w sensie but w kadrze   Duży uśmiech ) ale to taki niuans. 

W 233 - flara mi nie podchodzi.
Odpowiedz
no w końcu ktoś się odezwał... Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

a tak na poważnie...to...233 było robione obiektywem manualnym INDUSTAR który najpierw rozkręciłem co do jednej soczewki żeby go wyczyścić. a wiadomo, że takie obiektywy nie mają powłok antyodblaskowych co też ma swój urok Oczko Oczko Oczko i efekt flary był zamierzony...

232 to pomiar swiatła na modelkę i to było moje pierwsze błyskanie w plenerze światłem. wyzwalacz na body, obok mnie parasolka z lampą YN460II

obcięty but zgodzę się, dobrze zauważone, wyszło to tak po wyprostowaniu zdjęcia  Język
Odpowiedz
@232 - matówkę se kup z liniami podziału kadru, a nie się barierkami wspomagasz  Oczko Język

[Obrazek: IMG1326-2.th.jpg]
Odpowiedz
(08-06-2017, 17:58:53)JacJac napisał(a): Na marginesie, Tserga też się ostatnio zepsuł portretami Smutny

znaczy sie , ze co, ze juz tylko portretuje, hmmmmm, no ni ma kiedy i jak wyjechac w plener :-) , 
o se portretuje :-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
No właśnie te portrety jakieś takie nie teges, przynajmniej dla mnie. Jakieś damskie bicepsy, blee,  albo ni to erotyczne, ni to nie erotyczne fotki panienek w bieliźnie.
Odpowiedz
(08-06-2017, 21:22:16)MATIzz napisał(a): @232 - matówkę se kup z liniami podziału kadru, a nie się barierkami wspomagasz  Oczko Język

[Obrazek: IMG1326-2.th.jpg]
Ale w porównaniu z moim prostowanie to za wiele się nie pomyliłem ?
Odpowiedz
Jest git!
Odpowiedz
no to pora odkurzyć...
234.

235.

236.

237.

Odpowiedz
#235 - fajnie poukładałeś
Odpowiedz