Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magia Photoshopa – czyli jak to zrobić w Ps
ale jakiej pomocy oczekujesz, ze ktos to zroi za Ciebie czy mamy wytlumaczyc jak to zrobic :-) ?
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
proszę o wytłumaczenie jak to zrobić, mam PS 6Uśmiech
nataszka_wroc
Rzeszów
Odpowiedz
tapeta
stempel i dokladne wpasowanie wzoru tapety, innej metodychyba nie ma , potem jedynie dostosowanie swiatla , bo jednak lewa strona jest jasniejsza od prawej na zdjeciu

rączka
stempel, pobrac próbke z okolic klatki piersiowej bombelka i na rękę , potem łatka zaznaczac widoczne miejsca stemplwoania i łatką znowu przenosic z klatki piersiowej (no z nad klatki piesiowej)

mozna by sie pokusic o kontur rączki, np kopiujac fragmet lewej rączki odpowiednia ten kontur, odrócic i powyginac

chyba najprostsza droga :-)
Odpowiedz
coś mi to niestety nie idzieSmutny
nataszka_wroc
Rzeszów
Odpowiedz
podrzuc efekt co osiągnęłaś , zobaczymy jak to wygląda
Odpowiedz
Cytat:podrzuc efekt co osiągnęłaś , zobaczymy jak to wygląda

wklejam to co zrobiłam, jest ciut lepiej (robiłam to pierwszy razUśmiech ale za sztucznie.
2.

nataszka_wroc
Rzeszów
Odpowiedz
tapeta wyszlo spoko, czy ta rączka była stemplowana, czy poprostu ja domalowałać pędzlem ;-) ?
popatrz jeszcze na prawy bok bobasa pod paszką brzeg jest jaśniejszy, zatem musiałabyś tak samo rozjaśnić brzeg domalowanej rączki
Odpowiedz
Rączka była stemplowana. Nie wiem jak ją trochę rozjaśnić,żeby wyglądała bardziej naturalnie, może teraz łatką przenosic inny kolor?
nataszka_wroc
Rzeszów
Odpowiedz
Ja też postanowiłem się pobawić w ratowanie, ale praca z przepaleniami na jpgach jest karkołomna.

Można by oczywiście dokręcić śrubę i bardziej się do tego przyłożyć, ale po \"ciężkiej sobocie\" zwyczajnie brakło mi cierpliwości Uśmiech
Odpowiedz
Troszku nienaturalnie wyszło moim zdaniem. ale poza modelki +10 Uśmiech
Odpowiedz