Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ilość zdjęć dla Pary.
60sztuk 21x15, ewentualnie 100 sztuk w albumie oczywiście. Na płycie ok.300-500 sztuk
Odpowiedz
(06-02-2011, 11:44:39)maretsky napisał(a): Podziwiam szczerze osoby, które oddają młodym 1000 i więcej zdjęć. Czasami ciężko mi wybrać 500, uważam że wydruk 100 szt. oraz 300-500 płycie to max. To oczywiście moje subiektywne zdanie Język)
pozdrawiam forumowiczów.

zgadzam sie z toba jak najbardziejUśmiech
sam zaczynalem z fotografia i napoczatku robiłem ile wlezie ale z czasem zauwazyłem ze upycham fotki na siłe które niszczą urok całej ceremoni.
nie oszukujmy sie ale lepiej oddad 400 dobrych fotek niz do tych 400 wcisnac jeszcze 600 które psują smak!

ale niestety nasi klienci chcą jak najwiecej za jak najmniejszą cene!
Odpowiedz
El Paczo nie wszyscy klienci tacy są, ja byłam klientem fotografów ślubnych i zanim ich wybraliśmy to poszliśmy sobie na targi. Jesli słyszałam że ktoś oddaje 1000 zdjęć to od razu mówiłam dziękuję, bo jestem świadoma że nie jest w stanie dać mi takich fotografii jakich oczekuję. Poza tym martwiłabym się że jego jedynym priorytetem będzie walenie fotek aby były zamiast skupienie się chwilami na sytuacji i uchwycenie fajnych momentów. Wolę mieć mniej zdjęć ale żeby miały sens.

Nie mówiąc już o obróbce, to chyba jakiś szaleniec porwałby się na 1000zdjęć a bywa że dają więcej(tyle że raczej nie wyglądają na obrobione).

My w pelnym pakiecie dostaliśmy zdjęcia na płycie(miało być 500 dostaliśmy 674 bo stwierdzili że było więcej fajnych to nam dolożyli), prezentację na płycie, 60zdjęć do albumu tradycyjnego (fotoksiążek nie lubię) i myślę że to był zestaw wystarczający.
Odpowiedz
racja NatiKam nie wszyscy sa tacyUśmiech
ale w wiekszosci tak niestety jest .

zazwyczaj chcą duzo i za małą cene
niestety u mnie tak nie jest .
zazwyczaj komentuje takie zachowanie ze szyneczke tez mozna kupic za 10złDuży uśmiechDuży uśmiech
Odpowiedz