Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ilość zdjęć dla Pary.
zazwyczaj zaczynam od \"Pana Młodegom\" szczeze to lubie to robic i moge nawed zaczac jak wstania z łoża albo od kawalerskiego - \"bo to lubie\" cena jest różna ale nie duzo sie różni...ja daje DVD jak pisaełm około tysiąca - 1100..cos takiego...latam mniej od kamerzysty...to on ma \"roboty\"...ja moge nawet 2000 oddać ale kto to obejrzy...\"niby\" oddaje najlepsze...oddaje różnie na papierku ale zawsze (prawie) mam foto ksiazke a tam miesci sie od 100 do 300 (zalezy) wiec jak dla mnie to normalne...wiec jak ktoś mnie nie zna to nie wie co robie..Uśmiechpozdrawiam
Odpowiedz
A ja mam pytanko ile to kosztuje u Ciebie jeśli mozna wiedzieć orientacyjnie powiedzmy od Pana mlodego zaczynając (cały reportaż z całego dnia)??
Canon 50D + Canon 70-200 f/4 + samyang 8mm + manfrotto + blenda
Odpowiedz
Karczi napisał:
Cytat:oddaje różnie na papierku ale zawsze (prawie) mam foto ksiazke a tam miesci sie od 100 do 300
:ohmy: no to chłopie, podziwiam Cię 100-300 w fotoknidze?
Można wiedzieć jaki format, ile stron, i jakiej wielkości zdjęcia umieszczasz do książki?
Odpowiedz
dar_son jezeli chodzi o cene to nie jest to moim zdaniem temat na forum - cene ustalam indywidualnie...najwieksza moja - foto ksiega miala 118 stron(nie pamietam ile dokladnie zdjec) i byl to format a4(zazwyczaj wieksze robie ale po 50 ston_wystarczy- kto by mial na te ogladanie czas i checi eheh Uśmiech - robi mi to znajomy (wiec czasem na stronie wstawia jedna focie a czasem piec...)ładnie to wychodzi - wsumie sami wiecie - bo napewno nie jedna robiliscie Uśmiech
Odpowiedz
Karczi, jeszcze nawet jednej nie ogarnołem, możesz zdradzić jaki był sam koszt produkcji takiej książki z tyloma stronami?
Odpowiedz
dar_son napisał:
Cytat:Karczi mam do Ciebie pytanie i te 1100 fotek masz RAWY i wszystko wywołujesz ??

moze troche sie wyglupie tym pytaniem, ale o co chodzi z tym \'wywolywaniem\' RAWow? chodzi po prostu o konwertowanie ich na JPG przykladowo w canonowym digital foto professional?
Odpowiedz
Nie tylko konwersja na jpg ale tez np korekcja balansu bieli tak dla przykładu (zobacz swój wątek ze zdjęciami tam Cie za to opierniczam ;-P)
Odpowiedz
juz zauwazylem Oczko w kazdym razie o to mi chodzilo, dzieki.
Odpowiedz
Podziwiam szczerze osoby, które oddają młodym 1000 i więcej zdjęć. Czasami ciężko mi wybrać 500, uważam że wydruk 100 szt. oraz 300-500 płycie to max. To oczywiście moje subiektywne zdanie Język)
pozdrawiam forumowiczów.
Odpowiedz
To samo - 100 szt druk, 300-500 na płycie...
Odpowiedz