Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Godne polecenia firmy - zdjęcia wielkoformatowe.
Sorkosz,

1. Stopkę zmieniłem, po otrzymaniu informacji od admin. Każde forum ma swoje zasady i ja je respektuję. Link nie jest do strony Fujifilm tylko do konkursu foto w którym poszukujemy fotopodróżnika płacąc mu 60 tys PLN i pokrywając koszty podróży po świecie.
2. Nie powiedziałem że jestem najlepszy w Polsce ale że się na tym najlepiej znam - ponieważ mam dostęp do audytów przeprowadzonych w laboratoriach w całym kraju i informacje o tym jaki sprzęt posiadają itd. Ponieważ nikt za wyjątkiem Fujifilm nie zbiera tych danych może warto z nich skorzystać.
3. Link jest ogólnie dostępny a pytanie dotyczy polecenia konkretnych labów i również wcześniej zostały zamieszczane linki, więc jak chcesz to nie wchodzisz i tyle.
4. Filmy są w moim profilu i są przykładem High Speed Movie które sam robiłem i jestem z nich bardzo zadowolony. Chcesz to skomentuj film a nie sam fakt zamieszczenia go w profilu. Przecież nie zmuszam cię do ich oglądania.
5. Podpisałem się w profilu imieniem nazwiskiem, dałem linka do swojego CV więc jestem najmniej anonimową osobą na forum, trudno więc mówić o kryptoreklamie - ale cieszę się, że juz sam pojawienia się mojego posta uważasz za reklamę.

Pozdrawiam,

Krzysztof
Ok, koniec tego marketingu. Wystarczy już tych słówek kluczowych.

Zamykam temat ponieważ zboczył on na całkiem inne tory (marketing, linki do CV i dyskusje nie na temat), pozatym odpowiedź na zadane pytanie została uzyskana.