Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Godne polecenia firmy - zdjęcia wielkoformatowe.
Od czasu do czasu potrzebuję wydrukować zdjęcie formatu 30x45, jednak w firmie z którą do tej pory współpracowałam, wydruki zaczynają tracić na jakości.
Macie jakieś sprawdzone drukarnie godne polecenia?
Czytam wielkoformatowe a znajduje 30x45 :-)
Jeśli chodzi o kolor to ja sobie chwalę Fotonet
ja kilka razy zamawialem zdjecia w http://www.crazyfoto.pl/ i imho jakosc ich jest dobra, nigdy nie mialem z nimi problemow (no, oprocz jednego przypadku, kiedy popsuli mi wydruk zdjecia 20x30cm - wyszly jakies dziwne znieksztalcenia). ale ogolnie ceny maja niskie, jakosc dobra, takze polecam.

aha, i maja bardzo przyjemny programik za pomoca ktorego mozna zamawiac odbitki Oczko
Widzę, że obie firmy mają szybki \"czas reakcji\", bo tam gdzie zwykle drukowałam do tej pory z dwóch dni wydłużył się do dziesięciu...przy czym dowiedziałam się o tym już po oddaniu plików i zapewnieniu, że po dwóch dniach będą. Potem stwierdzili, że nie nie mówili po dwóch dniach, tylko do tygodnia, a dostałam po 10 dniach...Z tego co wiem zmieniła się tam kadra.

A czy wy odbieracie te duże odbitki osobiście czy korzystacie z poczty lub kuriera? Ciekawi mnie czy zdjęcia się nie zniszczą zbytnio w czasie podróży :ohmy: , zawsze drukarnia dostarczała osobiście do zaprzyjaźnionego fotolabu i ja też odbierałam wtedy osobiście.
Punktu Fotonet nie ma w moim mieście, ani w bliskiej okolicy a crazyfoto.pl to chyba tylko pocztą można odebrać?
Kilka razy wybierałem opcję dostarczania kurierem z różnych fotolabów i nie było najmniejszego problemu. Wszystko ładnie zabezpieczone, nic nie zniszczone.
u mnie dokladnie tak samo jak u Dreamera.
Jak wyżej ;-) Właściwie to tylko raz odbierałem osobiście ale to był format 2,5x1,5 metra :-)
Wysyłka zawsze jest wygodniejsza niże jechanie po wydruk. A poza tym jeśli wysyłają Ci kurierem to w momencie gdy odbierasz widzisz w jakim stanie jest opakowanie, jeśli jest coś nie tak otwierasz przy kurierze i zaglądasz:

Jeśli jest pogniecione itd. kurier sporządza taką notkę, że uległo uszkodzeniu podczas transportu albo, że po prostu uszkodzone, i drukują jeszcze raz i odsyłają Ci (wszystko oczywiście za darmo)

Także nie ma czego się bać.
Dzięki za odpowiedzi!
a czy wydrukuje gdzieś zdjęcie ale w wielkości plakatowej tj chyba 100x92(cm)? i ile taka usługa może kosztować