Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe galerie w internecie
Faktycznie nie wszystkie foty są na wysokim poziomie Smutny , nie które zdjęcia nie wiadomo dlaczego się wzięły w takich galeriach Uśmiech , bo powinny znaleźć się w koszu :woohoo: ale myślę że to MAGIA nazwiska fotografa sprawiła że są na piedestale :laugh:
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
Fotoreportaż z minionej epoki w polskim wydaniu , poprostu świetne: KLIK

Dwie godziny gapienia się w monitor (na zdjęcia), niestracone godziny Uśmiech
Odpowiedz
zdjecia faktycznie ciekawe i dajace dużo do przemyślenia , aż się łezka w oku kręci Smutny
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
http://www.wykop.pl/ramka/926225/warszaw...ria-zdjec/# może nie ładne może nie techniczne ale rzadko się widzi takie fotki w kolorze
Odpowiedz
Zdjęcia w kolorze w tamtym okresie na pewno robiły wrażenie , ale udokumentowane zniszczenia też mają swoją wymowę
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
najlepsze fotografie 2011 wg Reutera

oj jest na cio popatrzec i co ciekawe ni ma takich perełek jak foto za 4 melony dolców :-)

http://blogs.reuters.com/fullfocus/2011/...-2011/#a=1
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
no i przejzalem całą ,, wiosek nasuwa sie jeden i sam, najbardziej i najszybciej zostanie sie znanym i dobrym fotografem - reporterm jak sie przedtawi co?

TRAGEDIĘ LUDZKĄ !!!
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
I tu @tserga z tobą się zgadzam w 100% bo naiwność ludzka nie zna granic, nie którzy z buciorami włażą w prywatne życie żeby pstryknąć zdjęcie roku Smutny i żeby był hicior im dziwniejsze tym lepsze :evil:
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
Dla mnie za mocne, nie obejrzałam do końca. Nie chcę wiedzieć o tym złu, które dzieje się na świecie, a tym bardziej nie mam aspiracji tego zła uwieczniać.
Odpowiedz
są tam też takie bardzo mocne Smutny jak ktoś jest bardzo wrażliwy to nie polecam ogladać Smutny
Oglądam którąś już galerię foto i zauważyłem jakąś manię umieszczania napisów i podpisów na zdjęciach a do tego obrzydliwie wyglądających :woohoo:
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz