Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasz pierwszy fotograficzny raz.
He wygląda że zdjęcie wstawiłeś w charakterze matrymonialnym :laugh:
Odpowiedz
heheh Uśmiech nie, na szczęście jako fotograf a nie agent tej Pani Oczko
Canon 50D + Canon 70-200 f/4 + samyang 8mm + manfrotto + blenda
Odpowiedz
dar_son również zastanawiałem sie nad jego kupnem...czy byla by możliwość wstawienia innej foci (może małę pomiesczenie) bym byl pieknie wdzieczny... :laugh:
Odpowiedz
Od niedawna mam go. Nie mam pomieszczenia ale zamieszczam grafiti robione z odległości 1 metra.
Odpowiedz
nie chce mi wstawić zdjęcia :/

.jpg   07.jpg (Rozmiar: 137.11 KB / Pobrań: 34)
o poszło
Odpowiedz
dar_son proponuję abyś w odpowiednim dziale założył wątek tylko na temat tego szkiełka, wstawił parę fot i napisał jakie masz apropo niego odczucia.
Odpowiedz
Pierwszy ślub, robiony jako 2-gi fotograf, a stresik zawsze pozostanie, nie ma szansy na pomyłki, pewnych chwil nie powtórzysz.
Odpowiedz
pierwszy ślub jako drugi więc stresu nie było. wyszło za to że akumulatorów do lampy nigdy nie za wiele szczególnie w ciemnej sali Oczko
Canon 40D, Sigma 18-50mm f2.8, canon 50mm f1.4, canon 580exII
Odpowiedz
Praktyka czyni mistrza więc najlepiej trochę potrenować. Tak jak napisano wcześniej - najlepiej jako drugi fotograf (nie tak prosto się załapać). W kościele raczej nie sugeruję działać na własną rękę bez uzgodnienia z \"głównym\" fotografem ale na początek można potrenować trochę na zabawie co też nie jest takie łatwe jak się wydaje jeśli zdjęcia mają mieć odpowiedni poziom.
To co odradzam to start jako główny fotograf ślubny (pierwszy raz) na ślubie u znajomych. Jeśli ktoś nigdy wcześniej nie występował w tej roli to sugeruję dobrze się zastanowić bo znajomi mogą przestać być znajomymi...
Pozdrowienia,
D.C.
Odpowiedz
Ano prawda, że nie jest łatwo...chociaż to zależy od chęci owego \"głównego\" czy też \"pierwszego\" fotografa. Zazwyczaj ktoś doświadczony nie chce się pchać w niańczenie drugiej osoby bo kończy się to różnymi skutkami...niestety w ten sposób myśli większość doświadczonych fotografów.
Odpowiedz