Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasz pierwszy fotograficzny raz.
Ciekawi mnie jak wyglądał wasz debiut w roli fotografa ślubnego? Język Czy poszło gładko, czy były jakieś wpadki? Czego się nauczyliście na własnych błędach? Czy zjadał was stres? :ohmy:
Odpowiedz
a wiec Piotrze. P....szczeze to wczesnie zaczynalem ale pierwsze wesela to bym stres...stres...i komplikacje...balem sie podejsc blisko(a obiektywy byly \"sam wiesz jakie\") ale z czasem nabralem wprawy....njawazniejsze jak ktos umie kadrowac...kazde zdjecie wtedy wydzie...(nawet przy \"niechcacych\" złych ustawieniach(bo dla kazdego tak sie zdazylo) lekka korekta i jest ok...pozdrawiam i zycze wielu wrażeń..Uśmiech
Odpowiedz
Ja bym radził iść kilka razy na początku jako drugi fotograf. A stres przy samodzielnej pracy jest nieunikniony i nie tylko za pierwszym razem Oczko Świat do odważnych należy Uśmiech
Canon 50D + Canon 70-200 f/4 + samyang 8mm + manfrotto + blenda
Odpowiedz
dar_son....szczera prawda....ale zazwyczaj nie możesz zaczynać razem z fotografem....zaczynasz sam.... Uśmiech liczysz na siebeie....ale im wiecej Uśmiech jestes pewniejszy to dasz rade....musisz miec mniej wiecej swój plan-co?jak?gdzie?i kiedy?ale tez nie mozna robic schematycznie...pozdrawiam....i daj znac....
Odpowiedz
no to fakt Uśmiech ale kolega nie napisał czy robił chociaż już jako 2 fotograf Oczko Próbuj uwiecznić kulminacyjne momenty np tak jak na tej fotce Uśmiech

Mina Pani z prawej bezcenna Uśmiech myślałem że się rzuci przez pół sali Duży uśmiech
Odpowiedz
ładna...ładna panoramka...wsumie rybie oczko...teraz domyślać sie gdzie jest środek-wiadomo o co chodziUśmiech dar-son daje 11 na 10 sam wiem jak to cizko sie robiUśmiech
Odpowiedz
podziękował Uśmiech kupiłem fisheye samyang 8mm jak za tą cenę dla mnie rewelka Uśmiech a można fajne kadry zrobić dla urozmaicenia Uśmiech
Odpowiedz
efekt fajny, dobre ujęcie.
A Pani z prawej jest rewelacyjna.
Odpowiedz
Pani po prawej po prostu chce BARDZO wyjść za mąż, aż jej ślinka cieknie Uśmiech
Odpowiedz
też tak myślę Oczko jest chętny ?? heheh Uśmiech
Odpowiedz