Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Eqs] Siano
a ja się tak zastanawiam, jak czytam te wszystkie porady i opinie na temat zdjęć, czemu to jest tak, że porady \"dostaje\" się dopiero jak się wykona i pokaże jakieś zdjęcie, a nie ma gdzieś tego spisanego, że zdjęcia robi się tak, tak i tak. Wtedy nie było by już kłopotu. Każdy by to przeczytał i nie musiał pokazywać zdjęć, bo sam mógłby doczytać co zrobił źle i poprawić następnym razem Oczko

co do fot powyższych to ja napiszę tak, kaina ma rację, że taka godzina nie jest najlepsza do pionowych (kiedy ktoś stoi, nie chodzi mi o kadrowanie) portretów, to walka z cieniami i przepaleniami (cień pod okiem kontra przepalenia ramion).modelka ma ogromny potencjał, a nią samą niejednokrotnie \"zatrzesz\" defekty na zdjęciach Oczko
Odpowiedz
kain probowal ratowac fotke... ale dla mnie nie ma juz co ,bo nie wiem co autor chcial pokazac na tych zdjeciach czy pole zbozowe, dlonie na piersiach czy moze tatuaz za uchem modelki ???
Odpowiedz
Łooooł... No nie powiem, teraz dużo krytyki ale cóż.
Co Chciałem pokazać, ogólnie z tyłu chciałem wyeksponować tatuaż z przodu ten uśmiech.
Dodatkowo chodziło mi o pole zbożowe ponieważ zaczyna się fajny okres i ładnie ono wygląda :>

Sesyjka nie miała jakiegoś szczególnego tematu, chodziło bardziej o takie tam fot.
Odpowiedz
Cytat:Łooooł... Sesyjka nie miała jakiegoś szczególnego tematu, chodziło bardziej o takie tam fot.

Skoro ma byc to takie tam \"fot.\" no to i bez krytyki moze by sie obeszlo ?
Odpowiedz
uśmiech to ci się może i udało wyeksponować, ale z tym tatuażem, to myślałem, że Robko sobie żartuje, ale teraz dopiero zobaczyłem, że nie Oczko to ty musiałeś dziewusze kazać się rozbierać w polu, żeby tatuaż pokazać ? i ona się zgodziła hiehie, niezłe Oczko
Odpowiedz
Hahah : D dobrze dobrze, już oczywiście że nie, jednak nagie plecy wydawało mi się że to może być fajne :>
Po prostu Język

Robko -- Ale Ja krytykę przyjmuję i nie szkodzi mi ona :>

Wręcz pomaga ! : )
Odpowiedz
Przesadzacie!
Poziome kadry są genialne tylko jak wszystko co wbrew zasadom i pod prąd są tez bardzo trudne.
Eqs nagie plecy są fajne tylko pamiętaj ze pas to tez staw i nie powinno się na nim ciąć.
W pierwszym zdjęciu widać fragment biodra i to pomaga w odbiorze dołu i w drugim powinno być podobnie.
Odpowiedz
Cytat:... że porady \\"dostaje\\" się dopiero jak się wykona i pokaże jakieś zdjęcie, a nie ma gdzieś tego spisanego, że zdjęcia robi się tak, tak i tak. Wtedy nie było by już kłopotu. Każdy by to przeczytał i nie musiał pokazywać zdjęć, bo sam mógłby doczytać co zrobił źle i poprawić następnym razem Oczko
...

Radosław Brzozowski \"Fotografia Obnażona - mistrzowskie Sesje Kadru\"

Kawa na ławe , kadry, ustawenia lamp (praca z jedna, dwiema, trzema i wiecej, blendy, strumienice etc)

Sam łyknałem ze trzy razy od dechy do dechy, czy to oznacza ze jestem gotowy do aktów?? raczej nie i jak umieszcze zdjecie moim zdaniem dobre to i tak bedzie krytyka bardziej doswiadczonych :-P
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
no ale z tego co napisałeś wynika to, że być może nie przeczytałeś tego co przeczytali ci, którzy wykazują błędy na twoim zdjęciu Oczko chyba, że błędy, które wyłapują wynikają z ichniego doświadczenia, a nie z wiedzy nabytej w toku lektury. Dlatego zadałem pytanie, skoro jest takowa wiedza, czemu jej nie spisać ? Oczko
Odpowiedz
kris - wiesz jak to jest ? to jest tak, staniesz z aparatem obok fotografa z 30 letnim stazem, bedziecie mielli te same ustwaienia aparatu, ta sama modelka itp i on zrobi zdjecie a Ty pstryka, niestety spisanie nawet miliona porad w jednej ksiazce to nadal wiedza TEORETYCZNA , jak nie pstrykniesz milion razy i nie obrobisz kolejy milion razy to na ppczatku zawsze wyjdzie nie to co bedzie rzucac na kolana , dlatego opinia i krytyka innych jest tak potrzebna, wazne jednak jest to aby krytyke i opinie przyswajac a nie sie w nia zpatatrywac, bo inaczej wszycy by robili identyczne fotki, nie wiem czy stylistycznie to napisalem, wracam do wyrka :-P

EQS - sorka za OT
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu