Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zrobić profesjonalną strumienicę
Tsergairl... lubisz majsterkować więc jako ciekawostkę pokarzę Ci i reszcie koleżanek i kolegów sprzęt to focenia owadów w 3D z wykorzystaniem detektorów podczerwieni i ultra szybkiej migawki zewnętrznej... oczywiście home made Uśmiech

Czasami narzekamy na ciężkie obiektywy , ten gość to się nanosi... ale efekty naprawdę imponujące. Zresztą warto zobaczyć cały wątek z tego forum jak i forum. Niektóre patenty są warte zastosowania (np. mocowanie lampy z dyfuzorem na stopce do statywu obiektywu co znacznie skraca długość obudowy dyfuzora ). Dla zainteresowanych tu jest link http://www.fredmiranda.com/forum/topic/780820/0
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
kurde te \"machiny\" sa niesamowite :-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Prawie jak Twoja machina do prześwietleń ;-)
Odpowiedz
Znajdziecie tam jeszcze lepsze cudeńko. Gość zbudował zastaw do microfotografii

a to jest efekt..zarodnik paproci

Pozdrawiam
Odpowiedz
a wracając do pianki na opakowaniu z EMPIKU pisze \"MOOSGUMMI\" firmy HEYDA jedyna wada- to że jest 10 arkuszy i tylko 1 w kolorze czarnym
                                          Światłość
Odpowiedz
co do pianki to w większych empikach spokojnie można ją dostać, cena chyba ok 2zł za pojedynczy arkusz A4. W Łodzi bez problemu dostałem
Odpowiedz
Jest i tu: http://www.buero-discounter.de/schule/ba...hwarz.html
Odpowiedz
Odgrzeję kotleta,

Wie kto gdzie tę piankę można teraz dostać?

W empiku nie wiedzą o co chodzi Duży uśmiech
Odpowiedz
(08-04-2016, 12:10:30)mwitek napisał(a): Odgrzeję kotleta,

Wie kto gdzie tę piankę można teraz dostać?

W empiku nie wiedzą o co chodzi Duży uśmiech
Co to za EMPIK  ? jak nie wiedzą Smutny , popatrzę ale wydawało mi się jak byłem ostatnio  że pianka była  Duży uśmiech
                                          Światłość
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu