Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oświetlenie studyjne
3 tygodnie ? Ja zazwyczaj czekam maksymalnie 3 dni. Czasem paczka przychodzi już następnego dnia. Jeśli mieszkasz w Anglii, to przecież nie musisz kupować w Polsce, bo faktycznie czas oczekiwania może być długi. W Anglii też możesz chyba kupić.
Odpowiedz
Niestety nie znalazłem
Odpowiedz
ja kupujesz z Anglii i mieszkasz w Anglii,a czas oczekiwania 3 tygodnie to na sto % chinole sa wlascicielami konta :-)

zamawiasz, oni sciają , piarą co by VATu i cła klient nie płacił i wreszcie wysyłąja :-)

sprobuj wpisac adres ebaya niez domena co.uk, tylko .ie, czasamimozna sie niezle zaskoczyc jak inne są wyniki wyszukiwania.

ja tak szukałem amortyzatorów do mojego \"wszędołaza\" :-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
A to?
http://www.shopadilly.co.uk/Auctions/quantuum
Odpowiedz
To sa odnosniki polskiego foto-tipa handlujacego na ebayu Oczko
Odpowiedz
Oni jednocześnie są właścicielami marki Quantuum :-P
Mam ich po sąsiedzku ;-)
UPS\'em do 4 dni roboczych wewnątrz UE
Odpowiedz
Kupilem takie lampki jak z pierwszego linka. Wiem ze odradzaliscie ale wyrwalem ja za troche ponad £100 i nawet jesli sie nie sprawdza to bede mogl je sprzedac bez strat bo za podobne pieniadze zawsze znajdzie sie jakis chetny. Maja mocowanei bowensa, a jak pala to jeszcze nie wiem bo nie mam czasu tego rozlozyc.
Odpowiedz
Hmm to w pierwszym linku nie wygląda na bowensowe mocowanie.
Czekamy na pierwsze próby
Odpowiedz
Witam serdecznie.
W ten weekend zamierzam zamowic lampy-znalazlem ten temat wiec go troszke odswiezymy.
Ostatni post w temacie mielismy ponad rok temu-moze i sprzet sie juz zmienil...
Jak spisuje sie koledze zestaw z Jessopsa?
Przegladalem na forum wypowiedzi kolegow na temat oswietlenia by rozwiac dylematy ;-)
Nie stac mnie (czytaj ciche dni w domu w razie zakupu) na zakup zestawow quantuum,bowens a szczerze mowiac nawet gdybym kupil to do moich potrzeb nie sadze ze wykozystam.
Wydaje mi sie,ze lepiej jest(przynajmniej dla mnie) na poczatek kupic tani zestaw lamp blyskowych i zobaczyc jak bedzie sie to spisywac.
Byc moze okaze sie,iz do domowych potrzeb bedzie calkiem niezle a w razie gdybym zaczal czerpac z fotografi chocby drobne dochody zawsze moge dokupic cos co bedzie dostosowane do moich potrzeb(wtedy przynajmniej bede je juz znal).
Jak juz pisalem w poscie dotyczacym aparatu zamierzam kupic 2 stojaki,2 parasolki,2 soft boxy(sugerowane przez jednych,odradzane przez drugich-kupie wiec oba i sam sie przekonam),stojak na tla 2x3m no i lampy...
Obecnie posiadam speedlite 580 exII i chcialbym dokupic jeszcze dwie.
Myslalem o YN560 II.Caly zestaw wyjdzie mnie okolo 150/170 funtow(nie szukalem uzywanych) i nie ukrywam,ze nie ma opcji bym na pierwszy moj zestaw oswietleniowy wydal wiecej niz 200.
Znalazlem takze cos takiego

http://www.jessops.com/online.store/prod.../show.html

Do tego zestawu musialbym dokupic jeszcze 2 softboxy a takze stojak na tla.Budrzet zostalby nieznacznie przekroczony...
Podzielcie sie wiedza,doswiadczeniem bym dokonal slusznego zakupu.
Dziekuje
Odpowiedz
co do lampy YN
zastanow sie tylko czy naprawde potrzebujesz lampy z full elektronika , ttl-em itp,
w studio to i tak malo sie przydaje , wg mnie lepiej jest kupic YN-460 i to ze dwie , trzy , no i chcesz wyzwalac jako slave ? bo jak nie to nie zapomnij o wyzwalaczach :-)

co do drugiego zestawu sie nie wypowiem, bo nie znam :-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu