Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy raz w STUDIO
Jakim szkłem to robiłaś ? Bo mam niejasne przeczucie, że dysorcje od szerokiego kąta mordują te fotki strasznie
Odpowiedz
Mam tego świadomość, ale na inne, że tak powiem nie było tam miejsca.
przy 50mm w zasadzie musiałam stać na ścianie. Na początku byłam zła, ponieważ zapomniałam 70/200 (który zresztą też nie jest rewelacyjny), ale jak bym musiała go tam użyć to musiałabym tez wywalić dwie ściany. Jednym słowem studio było mega małe. Niestety nie mam dobrego szkła portretowego, starałam się używać 50 no ale... wychodziło w miarę kiedy byłam przyklejona do ściany i to na 3 stopniach w górę. Więc zostało mi to co mam canonoskie 17-40 - no i efekty są takie jakie są. (nie będę pisać jakie).
Ciężko było mi się też dogadać z grupą, nie mam doświadczenia nawet z jedną osobą, więc co dopiero z szóstką. Była to \"przyjacielska\" sesja, ale prawda jest taka, że nie mam pojęcia o tym jak ustawiać ludzi do zdjęcia (mam nadzieję,że jeszcze nie wiem)
Odpowiedz
Da się troszkę ponaprawiać (zwłaszcza jeśli masz RAW\'y) po usunięciu dysorcji, winiety i rozjaśnieniu IMHO jest lepiej
Odpowiedz
Moim zdaniem jak na pierwszy raz, to wcale nie jest najgorzej. Ja się akurat na studiu znam tyle co świnia na gwiazdach, ale myślę, że jak potrenujesz, to dojdziesz do wprawy. Idę malować zdjęcia z koncertu Język
Odpowiedz
A gdzie te zdjęcia?
Odpowiedz
już usunięte B)
dłuższa historia Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu