Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca Dyplomowa - Fotografia
Witam, pomimo kierunku audiowizualnego studiów udało mi się \"wyprosić\" możliwość napisania pracy dyplomowej związanej z fotografią. Muszę jednak sam zaproponować temat pracy, i tu pojawił się problem...
Macie jakieś pomysły?
Odpowiedz
nikt tu za ciebie nie pomyśli.
wrrr :evil:

skoro kierunek audiowizualny to aż prosi się o diaporamę - masz już temat - na PM prześlę numer rachunku
Odpowiedz
Bez obrazy, ale jak można \"wyprosić\" coś, samemu nawet nie wiedząc tak naprawdę co? Język
Może zacznij od odpowiedzi na pytanie co najbardziej interesuje Cię w fotografii? - może analogowa, może techniki obróbki cyfrowej, może łamanie zasad kadrowania, próbuj...
Odpowiedz
Wyprosiłem możliwość wybrania innego tematu niż te przygotowane przez szkołę.
Ma być coś ambitnego związanego z fotografią, ale nic nie przychodzi mi do glowy...
Myślałem nad czyć związanm z fotoreportarzem ślubnym, jak ktoś wpadłby na jakiś fajny pomysł prosiłbym o poradę.
Odpowiedz
Ja właśnie też szukam inspiracji na temat do pracy licencjackiej. Wiem, że chcę napisać o fotografii, a z tym nie będzie problemu, bo jestem na studiach \"Informatyka i ekonometria - specjalizacja grafika i multimedia\". Dokładnego tematu pracy jeszcze nie wybrałem.

Cytat:Myślałem nad czyć związanm z fotoreportarzem ślubnym, jak ktoś wpadłby na jakiś fajny pomysł prosiłbym o poradę.
Temat nie jest zły, tylko kwestia jest taka co dokładniej chciałbyś napisać i czy znajdziesz odpowiednią ilość materiału do pracy.
Odpowiedz
Nie wiem tylko czy nie jest to za mało, chciałbym mieć jakąś alternatywę jakby opiekun stwierdził że musi być coś \"głębszego\"
Odpowiedz
Sebek dostałeś rewelacyjny temat od Vitkova ...
Ja bym się nie zastanawiał tylko postawił mu flaszkę Oczko
Odpowiedz
Diaporama na pewno byłaby ambitnym tematem, jednak nie do końca widzę się w tym, kierowałbym się raczej w kierunku czegoś co chce robić w przyszłości zawodowo
Odpowiedz
Ja na inż pisałem na obszerny temat Fotografia Cyfrowa, rozpoczynałem od opisu technicznego sprzętu, jak działają matryce itp itd, poprzez rodzaje aparatów, rodzaje fotografii, kończyłem na opisie (tutorialach) w photoshopie...
Odpowiedz
Ja chciałbym ograniczyć się do mniejszego zakresu a dokładniej go opracować.
Odpowiedz