Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjecia komercyjne - reklamowe
To juz wiemy o co chodzi. Bedzie trzeba dzialac w tym kierunku, pozostaje kwestia doboru szkla 45mm czy 90mm ?
Odpowiedz
To tylko zależy od wielkości rzeczy foconych małe 90 mm duże 45 mm
Odpowiedz
Rozumiem, bede strzelac matryca APS-C, wiec nie wiem czy ta 45mm bedzie ok, miejsca bede miec sporo wiec moze 90mm? Czy mozna prosic o wytlumaczenie jak obiektywy TS-E dzialaja? Maja kilka ustawien ale co gdzie z czym? Jakis poradnik dla niepelnosprytnych w tych zakresie?
Dzieki
Odpowiedz
http://en.wikipedia.org/wiki/Tilt-shift_photography
I poczytaj \"Fotografia Studyjna\" Michael Freeman\'a tam jest sporo na ten temat co prawda na zasadzie średnioformatowych aparatów i mieszków ale zasada taka sama

To jest generalnie ogromna ilość informacji do zrozumienia i jeszcze większe pole do ćwiczenia więc gotowego bryka się nie spodziewaj
Ale Freeman jest naprawdę idealny na start

Ps. Podpowiem Ci, że Freemana możesz znaleźć w dziale Download na naszym portalu Oczko
PPs. Weź szkło 45 mm i 90 mm i zobacz jak Ci się przez nie patrzy na przedmioty które chcesz focić
Potem zobacz z jakiej odległości było dobrze a następnie sprawdź minimalną odległość ostrzenia dla szkieł które chcesz kupić i będziesz miał zwycięzce ;-)
Odpowiedz
Nie bede kupowac tylko wypozycze, najpierw musze sie dowiedziec czy firma jest wciaz zainteresowana oferta. musze poczekac do nast tyg, urlopu im sie zachcialo Oczko
Odpowiedz
to masz czas na przestudiowanie Freemana Język
Odpowiedz
dokladnie Uśmiech dzieki bardzo
Odpowiedz
Panowie mam pytanie, jakiego oprogramowania uzywac do tworzenia broszur?
Odpowiedz
Zależy gdzie mają potem iść i jak generalnie wyglądają jaka wielkość jakie tło etc... :-)
Odpowiedz
Tego jeszcze nie wiem, zakladam iz mniejsza niz a4. Wiecej info bede miec wiecej. Czy jest w tym ukladzie jakis standardowy software do tworzenia tego typu publikacji?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu