Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[kain] Dla odmiany nieudane :-)
Zdjęcie 
Wszyscy się chwalą co im się udało, to ja dla odmiany pochwalę się co mi się udało spieprzyć ;-)
Założeniem było stworzenie serii plakatów tworzących mikro fabułę w klimacie noir.
Na pierwszy ogień poszła zbrodnia a konkretnie trup :-)
No i właśnie to udało mi się spartolić :-( W najbliższym czasie planowana jest powtórka więc z przyjemnością poczytam jakieś mniej lub bardziej mądre rady ;-)
Ale do rzeczy
1.

2.

3.

Odpowiedz
Kurde to ostatnie to mi sie bardzo z kostnica kojarzy :-) sorka
T
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
No to dobre skojarzenie na trupa ;-) Ostatnie fakt jest zbyt dosadne moze ale kompozycyjnie sie skisilo
Odpowiedz
Moim zdaniem 2 najlepsze. Na pierwszym psuje mi odbiór podłoga, 3 sam nie wiem czemu, ale jakoś najmniej mi się podoba. Tylko że modelka na wszystkich wygląda mi bardziej na śpiącą niż martwą Oczko.
Odpowiedz
Cytat:Moim zdaniem 2 najlepsze. Na pierwszym psuje mi odbiór podłoga, 3 sam nie wiem czemu, ale jakoś najmniej mi się podoba. Tylko że modelka na wszystkich wygląda mi bardziej na śpiącą niż martwą Oczko.
No widzisz zdania są wybitnie podzielone dla Dziadka kostnica dla Ciebie śpi ;-) I Co tu z tym teraz począć, pierwsze dwa odpadają właśnie przez to że śpi ostatnie odpada bo mi się kompozycja nie podoba jeno jeszcze nie wiem jak to połączyć do kupy coby zrobić dobre :-)
Odpowiedz
Głośno myślę teraz, ale ja bym dodał jakiś element, który sugerowałby delikatnie, acz jednoznacznie, że laleczka (pasuje mi to określenie to klimatu Noir Uśmiech) została zamordowana. Nie wiem, kieliszek jakiś przewrócony może? Poza tym ma zbyt ładnie ułożone włosy. No chyba, że morderstwo było bez walki Oczko A tak estetycznie i kompozycyjnie rzecz ujmując, to zrezygnowałbym z tej ugiętej prawej nogi. Z dwóch powodów właściwie: po pierwsze trupy chyba rzadko tak się układają (nie wiem, nie sprawdzałem Język), po drugie wygląda jakby wystawała z brzucha Język
A może inny kąt widzenia? z góry?
Odpowiedz
Na 3 zdjęciu dziewczyna faktycznie wygląda jak martwa, chyba przez te uchylone usta. 1 i 2 w ogóle mi się nie skojarzyło ze śmiercią, raczej z mocno zakrapianą imprezą która skończyła się urwanym filmem lub z jakąś reklamą(to przez tą wizytówkę).
Odpowiedz
Kurcze no właśnie wiem ;-P Jeno to trzecie jest (abstrahując od fatalnego kadru) zbyt dosadne w tej martwości ;-)
No i problem polega na tym jak to wyważyć, coby wyglądała na martwą a nie nawaloną a wyglądając na martwą nie była w tej martwości zbyt Hmm dosłowna :-)
Swoją drogą i tak nie jest tak źle biorąc pod uwagę, że wszyscy w studiu umierali ze śmiechu na czele z \"martwą\" ;-P
Odpowiedz
Może warto dorzucić jakiś otwarty słoiczek po prochach lub coś innego sugerującego śmierć.
Odpowiedz
Motyw z filmów, jak kolega wyżej wspomniał jakiś pierdzielnik po prochach w ręce i przewrócony kieliszek z którego coś się wylało w domyśle oczywiście alkohol.
Odpowiedz