Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklepy/Sprzedawcy POLECANI
Jak w tytule.

Polecani ze względu na niską cenę/rzetelność/uczciwość itd. Najlepiej wszystko podparte linkami.

Podklejam
Odpowiedz
Polecam użytkownika allegro o nicku:

Kod:
foto-negatyw

Bywały już zakupy u tego użytkownika, z czystym sumieniem moge Go polecić. Sprzęt przed wysyłką do kupującego sprawdza w przypadku obiektywów testy na poprawne ostrzenie bez BF/FF, jesli coś jest nie tak wymienia od reki. Ogólnie SUPER.

Jeśli nie znajdziecie czegoś w Jego aktualnych aukcjach, polecam kontakt przez tel bądź PW z pytaniem czy nie posiada interesującej Was rzeczy na stanie. Ceny może nie są najniższe na allegro, ale mamy pewność, że zostaniemy poważnie potraktowani.

Sprzedawca jako jeden z niewielu zna sie na sprzecie ktory sprzedaje (Sam interesuje sie fotografią)

Link:

Kod:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=8802635
Odpowiedz
Polecam :

Kod:
http://www.e-oko.pl/

Zakupy na ponad 20 tysięcy złotych, klient (czyt. ja ) zadowolony w 100%

Sprzęt przetestowany pod względem współpracy szkieł z puszką. Zamówienie wraz z dostarczeniem do domu zrealizowane w ciągu 3 dni roboczych.

Ceny?...można znaleźć taniej, ale czy lepiej? Oczko

Tak między Nami...jest możliwość negocjacji ceny przy większych zakupach, w moim wypadku było to 850zł na moją korzyść Oczko
Odpowiedz
Ja osobiście polecam sklep
megapixel.pl

Ze względu na szybkość wysyłki i jakość obsługi.. liczne rabaty.. Oczko
Odpowiedz
witam,
przymierzam się do zakupu 5DmII i moje pytanie brzmi: Gdzie kupię ją w dobrej cenieUśmiech Czy ewentualnie warto poczekać do końca roku, bo często są promocje świąteczneUśmiech Tylko nie wiem czy ta półka cenowa będzie brała udział w obniżkach.

Dodatkowo ciekawi mnie, czy są jakieś salony, sklepy fotograficzne w woj. pomorskim godne polecenia (jakościowo oraz cenowo)? A może ktoś z Was prowadzi taki sklep i chętnie się potarguje?Uśmiech

Pozdrawiam
Odpowiedz
Na świąteczna obniżkę bym nie liczył, to raczej nie jest sprzęt podchoinkowy Oczko
Natomiast jak wyjdzie 5DmkIII z pierdylionem megapixeli to mkII może pójść w górę Oczko
Odpowiedz
Cytat:Na świąteczna obniżkę bym nie liczył, to raczej nie jest sprzęt podchoinkowy Oczko
Natomiast jak wyjdzie 5DmkIII z pierdylionem megapixeli to mkII może pójść w górę Oczko

Tylko kiedy to nastąpiUśmiech Muszę porozsyłać mejle do kilku sklepów czy dadzą rabat na większe zakupyJęzyk
Odpowiedz
Czy ktoś może polecić rzetelny sklep w Szczecinie?
Pozdrawiam,
Artur
Odpowiedz