Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjęcia troszkę inaczej
A no to przyjacielu jesteśmy w domu :-)
To się do niczego nie nadaje poza połączeniem kilku zdjęć w rzutowaniu rectilinearnym ;-)
A potrzebujesz coś co da Ci w wyniku transformację equirectangularną, polecam HUGIN http://hugin.sourceforge.net/
Odpowiedz
To mały update ze stolicy :-)
http://goo.gl/SBvof
Ps. wersja próbna Uśmiech
Odpowiedz
poeim tak , pano ze scena na mnie zrobilo najwieksze wrazenie, az momentami wydalalo sie 3d :-),

stronka tez zapowiada sie niezle, prosto i bez zbednych pierdół, tylk jej nie zepsuj jakimis fleszami etc :-)

pytanie:

aparat byl sterowany radiowo na statywie?? czy z odbicia w oknie wyciales tylko siebie, a statyw i aparat zostawiles ?
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
kain piszesz
Cytat:To mały update ze stolicy
goo.gl/SBvof
Ps. wersja próbna
A i tak robi wrażenie Uśmiech Uśmiech
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
Cytat:poeim tak , pano ze scena na mnie zrobilo najwieksze wrazenie, az momentami wydalalo sie 3d :-),
Pewnie przez miliony flar od reflektorów które łatwo i ochoczo mój FishEye łapał ;-)

Cytat:stronka tez zapowiada sie niezle, prosto i bez zbednych pierdół, tylk jej nie zepsuj jakimis fleszami etc :-)
To w zamyśle miał być blog, ale z braku czasu został jako platforma do pokazywania półproduktów klientom :-)

pytanie:

Cytat: aparat byl sterowany radiowo na statywie?? czy z odbicia w oknie wyciales tylko siebie, a statyw i aparat zostawiles ?

Heh no cóż po prawdzie to ze względu na naświetlanie klatek dochodzące do 8 sec.
Samowyzwalacz z guzika i osunięcie się ;-) Radiówka mnie jakoś nie przekonała jako must have ;-)
Wole dozbierać do zmotoryzowanej głowicy ...

Będę tam jeszcze w sezonie to zrobię widownie, maja rewelacyjne sklepienie poaustriackie troszkę jak w filharmonii krakowskiej
Odpowiedz
wielkie dzieki , wlasnie piszac o radiu, myslalem o glowicy na motorku :-) , ale juz wszystko wyjasniles, :-)

dzieki
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu