Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowy e-book \"W pogoni za stylem\"
#1
Znalezione na http://www.fotopolis.pl

Jest to e-book Davida duChemina. \"W pogoni za stylem\" to e-book poświęcony kwestiom świadomego wyboru sprzętu i jego ustawień w zależności od efektu estetycznego, który chcemy osiągnąć. Pomaga on w szukaniu odpowiedzi na pytanie dręczące wielu z nas: \"Dlaczego moje zdjęcia nie wyglądają tak dobrze?\".

http://files.fotopolis.pl/download/W_pog...e-book.pdf
[img width=400]http://www.fotopolis.pl/obrazki/W-pogoni-za-stylem.jpg[/img]
Każdy z nas patrzy na świat inaczej i dlatego - po części- biorą się różnice w naszych zdjęciach. Często jednak nie przywiązujemy należnej uwagi do znaczenia każdej z decyzji podejmowanych w trakcie fotografowania i obróbki plików. W pogoni za stylem omawia wszystkie te elementy i próbuje zachęcić czytelników, by myśleli raczej o wyglądzie zdjęcia i emocjach, które ma przekazać, zamiast skupiać się wyłącznie na kwestiach technicznych.

David duChemin jest fotografem zajmującym się przede wszystkim projektami humanitarnymi oraz dokumentowaniem życia małych społeczności. Pracując, zjechał praktycznie cały świat. Na jego zdjęciach wyraźnie widać głęboką, ludzką empatię oraz miłość do naszej planety i jej mieszkańców. Jego zdjęcia można znaleźć na stronie: http://www.pixelatedImage.com.
Odpowiedz
#2
to twoje zdanie Uśmiech czy przepisałeś z książkiUśmiech
                                          Światło
Odpowiedz
#3
Przepisane z fotopolis.pl
nie chodziło mi tutaj o napisanie pięknego tekstu, tylko przekazanie linka Uśmiech
Odpowiedz
#4
poradników w necie sporo ale jak być dobrym -- to już one nie pomogą można tylko się dowiedzieć jakie ktoś popełnił błędy
                                          Światło
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu