Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Asia-Mateusz] Konie i inne
Pierwsze moje wrażenie jest takie, że właśnie koń kończy swój żywot.
Odpowiedz
Nie kończy żywota po prostu się tarzał i w tym momencie wstawał. Dodamy parę ujęć tego konia Oczko
Odpowiedz
Spróbujcie inaczej fotografować konie. Dla mnie te zdjęcia wyglądaja zwyczajnie. Ot, koń jaki jest, każdy widzi. Kiedyś oglądałem galerie zdjęć koni. Foty były genialne. Jeśli chcesz, poszukam, bo w tej chwili nie mam adresu.
Odpowiedz
Cytat:Spróbujcie inaczej fotografować konie. Dla mnie te zdjęcia wyglądaja zwyczajnie. Ot, koń jaki jest, każdy widzi. Kiedyś oglądałem galerie zdjęć koni. Foty były genialne. Jeśli chcesz, poszukam, bo w tej chwili nie mam adresu.

Będziemy wdzięczni jak poszukasz przydałaby się nam jakaś podpowiedz co do fotografii koni. Uśmiech
Odpowiedz
Proszę bardzo Uśmiech Przyznam się, że kiedyś chciałem osiągnąć takie coś, ale nawet nie zbliżyłem się do tych zdjęć Smutny

http://www.fototok.tkb.pl/pt/author.php?l=0&a=7554&s=
Odpowiedz
Cytat:Proszę bardzo Uśmiech Przyznam się, że kiedyś chciałem osiągnąć takie coś, ale nawet nie zbliżyłem się do tych zdjęć Smutny

http://www.fototok.tkb.pl/pt/author.php?l=0&a=7554&s=

Dziękujemy rzeczywiście są świetne daleko nam do tego ale będziemy próbować narazie nie mamy zbytnio możliwości przebywania zbyt często z tymi wspaniałymi zwierzętami ale na pewno kiedyś się uda. Dziękujemy
Odpowiedz
10.

[Obrazek: rjgtg9.jpg]
Odpowiedz
Asia-Mateusz, zdjęcie nr 10 tu akurat przesadziłaś/ łeś z obróbką, nie potrzebnie tak mocną został podciągnięty kontrast. Nie wiem jak wyglądało zdjęcie przed obróbką ale w tej wersji wygląda nie najlepiej. Oczko
"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”
Odpowiedz
o jaaa

byloby swietne zdjecie , ale
- saturacja za mocno
- kontrast za mocno
- czerwieni jeszcze bardziej za mocno,

przy tej obrobce co pokazaliscie , wyglada jak by pies cierpiaj na przerost języka :-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Cytat:o jaaa

byloby swietne zdjecie , ale
- saturacja za mocno
- kontrast za mocno
- czerwieni jeszcze bardziej za mocno,

przy tej obrobce co pokazaliscie , wyglada jak by pies cierpiaj na przerost języka :-)

No może faktycznie trochę przesadziliśmy hehe
Odpowiedz