Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linki - tam warto zajrzeć
Skoro są klienci, to w czym problem. Naprawdę są ludzie, którym nie zależy na fotografiach Art. Liczy się, żeby zdjęcie było wyraźne, i widać było ciocię Krysię jak tańczy z wujkiem Józkiem. No i oczywiście tanio, bo fotograf czy kamerzysta, to ostatnia rzecz która jest potrzebna na weselu, jeśli kasy mało.
Przypomiała mi się taka fraszka:

> Dwaj portretów malarze słynęli przed laty:
> Piotr dobry, a ubogi. Jan zły, a bogaty.
> Piotr malował wybornie, a głód go uciskał,
> Jan mało i źle robił, więcej jednak zyskał.
> Dlaczegoż los tak różny mieli ci malarze?
> Piotr malował podobne, Jan piękniejsze twarze.
> (Ignacy Krasicki)
Odpowiedz
"ale tam się nabijacie, sztuka była jest i będzie subiektywna w ocenie i nikt przeciętnemu zjadaczowi chleba nie wmówi, że potrzebuje jakości, kadru, etc"

Kolega ma rację.... natknąłem się na opis w sieci:
"Fotograf godny polecenia mnóstwo pomysłów zdjęcia wyszły pięknie Uśmiech zdjęcia z ramą super pomysł bo każdy z gości ma pamiątkęUśmiech Nasz dzień był wyjątkowy a Pan Jacek oddał to w przepięknej postaci Uśmiech dziękujemy i polecamyUśmiech" - oczywiście nie wiem czy to konkretnie chodzi o tą fotkę Oczko

I w galerii przykładowe zdjęcie z ramą:
[Obrazek: wik4.jpg]

Źródło: http://www.adamiokjacek.kei.pl/index.php?p=1

Cóż wygląda na to, że "sztuka" jest bardzo subiektywna Uśmiech
Odpowiedz
eeeee juz nie przesadzajmy, pare fajnych ujęć jednak jest , a w porórnaniu do Knyta to i tak jest o wiele lepszy
brakuje mu troche obróbki, bo nie siedzi na forumach zapewne , a moze mu nie brakuje obróbki i jest ok, tylky forumowcy juz mam zepsute gusta :-)

:-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
To zaprezentowane nie jest jeszcze najgorszym pomysłem widziałem gorsze pomysły ;D
Światło i cień   /czyściciel-likwidator/

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu