Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znani fotografowie slubni - brac z nich przykład czy nie ?
No wlasnie , moja propozycja fotografa sllubnego , ktorego zdjecia mi sie baaardzo podobaja to

Joe Buissink

http://www.joebuissink.com/

FIlmy o nim i znim na YT
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Każdy swój rozum ma-pomysł podpatrzeć ,przetworzyć i po swojemu zrobić temat:woohoo:
                                          Światło i cień   /czyściciel/
Odpowiedz
@Jurek - mozesz rozwinąć??
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Chodziło mi o to żeby nie wszystko na 100 procent kopiować. Chodzi mi tu o pomysły na \"foto ślubne\".
Cytat:Każdy swój rozum ma
tak właśnie powinniśmy popatrzeć ,podpatrzeć wyciągnąć wnioski z takiego kadrowania, obróbki fotografii,oświetlenia- naszego \"MISTRZA\"lub \"MISTRZÓW\" fotografii ślubnej którego obserwujemy,i zastanowić się nad tym czy w naszym konkretnym przypadku to ma sens. Bo komuś zaprezentowana taka fotka może wydać się nie na miejscu i nie przypaść do gustu-Ludzie są czasami wredni . Mistrzowie fotografii ślubnej maja swoje tajemnice i tajemne sposoby trzeba dobrze się wczuć w konkretną sytuację. I teraz to od nas zależy aby to co robimy miało znamiona , a w zasadzie było na wysokim poziomie i to zależy nie tylko od sprzętu którym dysponujemy, ale w znacznej mierze od nas czyli jak go wykorzystamy w naszym fotografowaniu w czasie foto- reportażu ślubnego ,czyli od tych którzy fotografują . I co by tu nie napisać jedno jest najważniejsze ZADOWOLENIE KLIENTAtak wiec podglądanie myślenie wykonanie jest OK Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
od dawien dawna mało kto cokolwiek tworzy coś nowego, więc nie widzę nie ma nad czym deliberować

nie zdążyłem doczytać @Jurka, ale dopiszę, że nie zgadzam się z twierdzeniem, że najważniejsze jest zadowolenie klienta, chociażby z tego powodu, że rozważania prowadzimy w dziale fotografia jako sztuka, a nie biznes. no ale to nie jedyny powód Oczko
Odpowiedz
kris pisał-
Cytat:od dawien dawna mało kto cokolwiek tworzy coś nowego, więc nie widzę nie ma nad czym deliberować
@kris- to tak jak z fotografią od 100lat. Foto jest foto a jednak się zmieniła i jest o czym pisać :laugh:
A ja nie zdążyłem doczytać @krisa
Cytat:nie zdążyłem doczytać @Jurka, ale dopiszę, że nie zgadzam się z twierdzeniem, że najważniejsze jest zadowolenie klienta, chociażby z tego powodu, że rozważania prowadzimy w dziale fotografia jako sztuka, a nie biznes. no ale to nie jedyny powód
fotografia ślubna jest w pewnym sensie jako użytkowa choć by reportaż z kościoła a tak na marginesie jeśli fotki bedą nie ostre i przebarwione to mamy powiedzieć że to sztuka ?
Odpowiedz
Cytat:Foto jest foto a jednak się zmieniła i jest o czym pisać
to, że o czymś piszemy, nie oznacza, że jest o czym pisać.
Cytat:jeśli fotki bedą nie ostre i przebarwione to mamy powiedzieć że to sztuka ?
to jest za duże uogólnienie scenariusza, bo jeśli ktoś chce zrobić ostre fotki komuś na ślubie i nie potrafi ich zrobić, to lepiej, aby się na tego typu robotę nie brał. Jeśli będzie cię stać na wynajęcie twojego guru od foto, aby strzelał na jakiejś twojej imprezie (może być i ślub) i pokaże ci nieostre zdjęcie to go zjebutasz jak ci powie, że to jest sztuka i że tak właśnie ma być ? Oczko
Odpowiedz
Ciekawe jak by zachwycaly takie zdjęcia gdyby były robione na weselu zenka i krysi z kawalerki na parterze a zabawa w typowo polskiej sali weselej, albo u miętka i zosi z plenerem za stodoła Oczko
Odpowiedz
Cytat:... że nie zgadzam się z twierdzeniem, że najważniejsze jest zadowolenie klienta, chociażby z tego powodu, że rozważania prowadzimy w dziale fotografia jako sztuka, a nie biznes. no ale to nie jedyny powód Oczko

Jeśli zadowolenie klienta nie jest najważniejsze, to taki fotograf po kilku ślubach będzie musiał zwinąć interes.

Zdjęcia są zajebiaszcze. Oglądnąłbym z przyjemnością całą galerię, gdyby zdjęcia się tak długo nie wgrywały.

Tutaj inny przykład. Dla mnie rewelacja: http://www.murrayphotography.com/index2.html
Odpowiedz
Czy wszyscy \"ślubniakowi artyści\" muszą mieć strony w flashu?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu